2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندوفتش بود؟دختر من یک سال و نیمشه

همین سن و سال بود. امان از بدغذایی.. از شیر بگیریش خیلی بهتر میشه.. ولی حتما بهش بده. اگه زینک پلاس از شرکت یورو ویتال گیرت بیاد عالیه. عکس یه خانم روشه. اگه نبود کیندر بخر

خوشحالی یعنی ....
همین سن و سال بود. امان از بدغذایی.. از شیر بگیریش خیلی بهتر میشه.. ولی حتما بهش بده. اگه زینک پلاس ...

مرسی خانمی اتفاقا دکتر گفت روزا دیگ شیر بهش نده ولی میگن گرما اذیت می‌کنه بچه رو

2740

پسر منم الان ی سال و سه ماهشه.روزانه در حد دوسه قاشق غذا میخورد.تازه اونم ی ساعت نگه میداشت تو دهنش و اخر سر تف میکرد.

شربت زینک سولفات خودم شرو کردم براش و چون اهن هم بخاطر ترس از دندوناش نمیدادم دکتر آهن خارجی لیپوفروس نوشت براش.

ینی از این رو ب اون رو شده.باورم نمیشه چقد اشتهاش عالی شده شکر خدا.

واسه سلامتی گل پسرم صلوات میفرستی😘
پسر منم الان ی سال و سه ماهشه.روزانه در حد دوسه قاشق غذا میخورد.تازه اونم ی ساعت نگه میداشت تو دهنش ...

خب خدارو شکر دختر من خیلی لاغر بدغذاهم شده دکتر بردم‌گفت روزاشیر نده فقط شبا بده الآنم هوا گرمه میگن گرمااذیتش میکنه