2737
2734

سه شنبه میبرمش دکتر تا اون موقعه چیکار کنم اروم شه ؟همش شیر بالا میاره امروز از دماغش زد بیرون دو بار ،تو خواب بیقرار هی بیدار میشه ،کمکم کنید لطقا

خدایا راضی ام به رضای خودت😍

شیر خودتو میخوره؟ لبنیات و چیزای کافئین دار و گوجه اصلا نخور

موقع خواب سرش بالاتر از بدنش باشه

زیادی اصلا نذار بخوره چون بالا میاره بدتر میشه

گرما رفلاکس رو تشدید میکنه

صلوات

عزیزم شیب دار بخوابونش. هر دوساعت ۳۰ سی سی شیر بده‌ . زیر دوساعت نده. ولی صبوری کن راهش طولانی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیر خودتو میخوره؟ لبنیات و چیزای کافئین دار و گوجه اصلا نخور موقع خواب سرش بالاتر از بدنش باشه زیا ...

بیشتر شیر خشک میخوره چون وزنش کمه ۲۴۰۰ وزنش ،چشم ممنون گلم

من العان ده ماهه از پا افتادم هنوزم بالا میاره😢انشالله همه بچه ها سالم باشن

انقد اینجا از رفلاکس بچه هاشون گفتن

همش استرس دارم بچه بیارم بعدا رفلاکس یا کولیک نداشته باشه  

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2738
انقد اینجا از رفلاکس بچه هاشون گفتن همش استرس دارم بچه بیارم بعدا رفلاکس یا کولیک نداشته باشه   ...

انشالله که سالم بدنیا میاد از العان به فکر این چیزا نباش فقط برای سلامتیش دعا کن دست ما نیست که خدا خواسته 😧

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
نذار معدش پر بشه اگه شیر خشک میدی ببلاک ar بده بهش. آروغش رو حتما بگیر زیر سرشو بالا نگه دار. اگه شی ...

شیر خشک اپتامیل میدم ،زیر سرشو بالا نگه میدارم ولی انگار تاثیری نداره

خیلی سخته دکتر بردین خوب نشد؟ انشاالله عزیزم

اره چون وزنشو میگیره میگن خودش خوب میشه ولی بازم سه بار دکتر بردم بهتر نشد منم دیگه وبش کردم هنوزم شیرشو بابا میاره یا غذای آبکی باشه 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
انشالله که سالم بدنیا میاد از العان به فکر این چیزا نباش فقط برای سلامتیش دعا کن دست ما نیست که خدا ...

رفلاکس بیماری نیس ک عزیزم ولی اینجور ک شنیدم خیلی سخته🙂 انشالله خوب بشه زود نی نی ات❤️

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
اره چون وزنشو میگیره میگن خودش خوب میشه ولی بازم سه بار دکتر بردم بهتر نشد منم دیگه وبش کردم هنوزم ش ...

اخی خیلی سخته که من که هنوز یه ماهش نشده هز پا در امدم خدا کمکت کنه عزیزم ایشالله تموم شه رفلاکسش

2706