2737
2734
عنوان

به کمکتون نیاز دارم ضروریه

89 بازدید | 7 پست

خانمای عزیز من بعد یه هفته تاخیر پریود شدم

رفتم دکتر بهم لنتروزل و ویتاگنوس و متفورمین دادن روزی یکی  وگفتن روز 13 برم سنو الان سوال من اینه اگه ضخامت رحمم بازم کم باشه روز 13 میشه دارویی استفاده کرد که زیاد بشه و اینکه میشه خودم استرادیول بخورم تا 15 پرید آخه ماه پیش با استرادیول و کلپمفین ضخامتم روز13 پری 8 بود

الان میگم اگه نخورم باز شاید 4 باشه واین ماه رم از دست بدم 😔?

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

من نمیدونم ولی برا آز اسپرم باید كجا بیم به شوهرم میگم میگه كجا برم دكتر مردان و زایمان؟

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
من نمیدونم ولی برا آز اسپرم باید كجا بیم به شوهرم میگم میگه كجا برم دكتر مردان و زایمان؟

فرقی نمیکنه دکتر زنان هم که برین براشون مینوسیه پزشک عمومی هم بگین مینویسه بعذ برین ازمایشگاه بکیرین جواب رو ببرین پزشک زنان نشون بدین

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقی نمیکنه دکتر زنان هم که برین براشون مینوسیه پزشک عمومی هم بگین مینویسه بعذ برین ازمایشگاه بکیرین ...

مرسی

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2731

چرا از دکترت نپرسیدی..ولی روند درمانت رو عوض کرده..منم همینارو خوردم..به نظرم سر خود دارو نخور چون اولا تحت درمان هستی و دکتر داره بررسیت میکنه اگر با هم قاطی کنی نمیفهمه دقیقا مشکلت چی بوده که بهت راهکار بده دوما بعضی داروها با هم تداخل دارن و اثرات همدیگه رو خنثی میکنن ممکنه هیچ کدوم جواب نده!!

اگر لازم بود دکتر وضعیتت رو بررسی کرده حتما میداد..میتونی با ویتامین و غذای مقوی و استراحت خودتو تقویت کنی

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
چرا از دکترت نپرسیدی..ولی روند درمانت رو عوض کرده..منم همینارو خوردم..به نظرم سر خود دارو نخور چون ا ...

ممنون شما باهمین داروها باردار شدین ؟؟ چند دوره مصرف کردین

ممنون شما باهمین داروها باردار شدین ؟؟ چند دوره مصرف کردین

بله..وینتاگوس..لتروزول... پروژستون..سه ماه مثرف کردم..کیست تخمدان داشتم ..

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2740