2737
2734
عنوان

به شوهرم فحش دادم

1341 بازدید | 19 پست

بچه ها ۲ ساله با شوهرم ازدواج کردم. اون قبلا یه ازدواج دیگه داشته و زن قبلیش دختر خالش بوده. تا وقتی پیشمه همه چیز خوبه و قربون صدقه هامون به راهه ولی به محض اینکه من چند روز میرم شهرستان پیش خانوادم بهم زنگ نمیزنه ، اس نمیده و فکر میکنم زن قبلیشو میبینه جدیدا. 

مشکل من اینه وقتی فکر میکنم به این قضیه بی نهایت عصبی میشم .چند شب پیش تا میتونستم فحش های آبدار به خودش و زن قبلیش دادم .میدونم با این کار از خودم دورش میکنم و دیگه اون احترام قبل رو نمیذاره بهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناراحتیتو بهش بگو

بگو چقدر عصبی میشی

ولی نگو ب چی فکر میکنی.فقط بگو چرا وقتی میرم زنگم نمیزنی و حس میکنم دوسم نداری

اگ دخترخالشو میخواست ک طلاق نمیگرفتن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

آفرین با همین فرمون برو جلو تا قشنگ بندازیش بغل همسر سابقش😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740

چرا اینجور مواقع بجای اینکه محبت و جاذبه اتون رو بیشتر کنید تا بیشتر وابسته شما بشه برعکس بد اخلاقی و خشونت بکار میبرین تا دلزده بشه ازتون🤔🤔🤔

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
ناراحتیتو بهش بگو بگو چقدر عصبی میشی ولی نگو ب چی فکر میکنی.فقط بگو چرا وقتی میرم زنگم نمیزنی و حس ...

هزار بار گفتم. گفتم یه زنگ و اس زدن وقتی ازت نمیگیره ولی منو روانی میکنه . ینی خودش نمیدونه؟!!! احساس میکنم کاسه گدایی محبت دستم میگیرم بسکه اس میدم چرا زنگم نزدی امروز یا مینویسم ممنون از اینهمه توجهت به من 😣

2706