2737
2734
عنوان

خیاط های گل یه لحظه بیاید لطفا

170 بازدید | 14 پست

متد گرلاوین بهتره ؟ یا وحید ؟ 

چه فرقی دارن با هم ؟ 

هر کدوم برم فرقی نداره ؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
گرلاوین
1
100%
وحید
0
0%
هر کدوم بری فرقی نداره
0
0%
سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وحیدو نشنیدم تاحالا 

اما‌من‌متد گرلاوین‌اصلاح شده یاد گرفتم عالیه عالللی 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728
2738
متریک مولر گرلاوین ساتریک  داریم وحید نداریم

چرا تو اینترنت هم بزنی وحید ، میاد بالا 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

مربى خياطى من گفت از بين همه متد مولر هاكوپيان بهتره

ولى شنيدم گرلاوين به روز شده هم خوبه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
متدمتریک نسبت به گرلاوین دقیق تره،ویادگیریش آسون تره،

من اصلاوحیدنشنیدم،خودم مدرک دانشگاهی طراحی و دوخت دارم،ولی تاالان چیزی به نام وحید نشنیدم،پس بایدبرم مدرک رو آبدیت کنم

من اصلاوحیدنشنیدم،خودم مدرک دانشگاهی طراحی و دوخت دارم،ولی تاالان چیزی به نام وحید نشنیدم،پس بایدبرم ...

عزیزم بنظرت ماهی ۱۲ ساعت ،  ۱۵۰ تومن ،  زیاد نیست ؟ البته تو شهرستان 

و اینکه با الگو بهتره یا بدون الگو ؟؟ 

عزیزم بنظرت ماهی ۱۲ ساعت ،  ۱۵۰ تومن ،  زیاد نیست ؟ البته تو شهرستان  و اینکه با ...

درموردمبلغ کلاس اطلاعی ندارم،نمیتونم نظربدم

و خوب معلومه خیاطی باالگو اصولی تره،وبهتره

2706