2737
2734

سلام

من امروز روز دومه که دخترمو پوشک نبستم،،دیروز که اصلا نمیفهمید چی شده،،امروز بعد هربار جیش میکنه میگه،خاستم ببینم امیدی هست همکاری کنه یا پوشکش کنم،،چند وقت دیگه امتحان کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ۲۰ ماهش دو روز بردمش همکاری کرد دیگه جیش نکرد تو دستشویی خسته شدم ولش کردم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
دخترم دو سال و یک ماهشه

کم کم میگه نگران نباش .فقط باید صبور باشی من بچم ۱۹ ماه بود گرفتم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2738

پسرموبعد تولد سه سالگی باز گذاشتم یکماه کامل فقط تو خودش جیش میکرد و از تو دسشویی جیش کردن امتناع میکرد.بعد یکماه بهتر شد و الان یکماهه فقط جیششو تو دسشویی میکنه. البته خودم میبرمش و بعضی وقتا خودش میره.البته احتمالشم هست تو خونه جیش کنه. خیلی اوقات نمیگه مخصوصا اگه مشغول بازی باشه.پی پی هم ک کلا تو خودش میکنه. خیلی وقت میبره این پروسه صبور باش. فعلا دوماهه درگیرم

تازه میگی دو روزه ؟ عجله نکن صبر کن

👨‍👩‍👦‍👦
وای چطوری گرفتی؟پسرمن ۲سالشه جیش نمیگه🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️😰😰😒

تا وقتی نگرفتی که نمیگه بگیر تا یاد بگیره بگه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
پسرموبعد تولد سه سالگی باز گذاشتم یکماه کامل فقط تو خودش جیش میکرد و از تو دسشویی جیش کردن امتناع می ...

پسرمن ۲سالو۲۰ روزشه اصلا ادرارشو نمیتونه کنترل کنه😰😰😰🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️😐

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
پسرمن ۲سالو۲۰ روزشه اصلا ادرارشو نمیتونه کنترل کنه😰😰😰🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️😐

زوده طفلی....من دوسال و نیمگی هم امتحان کردم نشد

گذاشتم بعد سه سالگی. الان دو ماهه پوشک نمیکنم. عجله نکن کوچولوعه

👨‍👩‍👦‍👦
چطوری شروع کنم😐

اول دیگه پوشک نمیکنی بعد زود زود میبری دستشویی ومیگی جیش اینجا وشب هم نمیبندی مطمئن باش خونه نجس میشه امادگیشو داشته باش کم کم وقتی جیش تو دستشویی یا رو صندلی جیشش کرد کلی تشویقش میکنی وجایزه میدی وصبوری میکنی تا یاد بگیره 

2706