2737
2734
عنوان

بیاین از اشپزخونتون عکس بزارین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4055 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه یخچال منم از اینه فقط دوقلوئه لباسشوییمم کپ مال تو نقره ای😍😍😍

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2728

چه اشپز خونه های لاکچری ای دارید😁😂😂😂

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2740
ماشالا چه مرتب 

ن بابا مرتب کجا بود بعد ی هفته تمیزش کردم گفتم عکس بگیرم یادگاری بمونه.

چون هر چهار سال ی بار تمیز میشه😂😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
ن بابا مرتب کجا بود بعد ی هفته تمیزش کردم گفتم عکس بگیرم یادگاری بمونه. چون هر چهار سال ی بار تمیز ...

اسی منم با خودم گفتم حتما تمیز کرده بعدچن روز خوشحاله عکس گذاشته  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
اسی با فریزر یخچالت مشکل نداری؟کوچیک نیس؟ منم از این مدل خریدم مامانم هی میگه کوچیکه پشیمون میشی

چرا هیچی توش جا نمیشه،

البته با این گرونی همینم بسرمون زیاده😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
عه یخچال منم از اینه فقط دوقلوئه لباسشوییمم کپ مال تو نقره ای😍😍😍

مادرشوهرمن از اینا خریده یه فریزر داشت اونم فروخته الان از قبل عید وسیله گذاشته فریزر من نمیبره

اگه اینجوری خریدی دیگه قید فریز کردن مواد و بزن 

2706