2733
2739

دوستان اگه تجربه ای از استفاده از حنا دارید و یا دید که کسی نتیجه گرفته باشه، لطفا توس این تاریک مطرح کنید تا همه استفاده کنند. چند دقیقه حنا باید بمونه که رنگ نگیره بدن؟

( لطفا حرفی از مام و زینت اکساید و ..... نزنید چون فایده ای نداره )

من حنا امتحان نکردم ولی یه هفته ای میشه صبحها ناشتا یکم عرق کاسنی میخورم انگار بهترم 

ضمن اینکه فکر میکنم استفاده از دئودورانت هم باعث تحریک غدد میشه من میزدم انگار بیشتر عرق میکردم

من حتی تو دمای متعادل هم عرق میکنم ولی تند تند میرم حموم که بو نگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حنا امتحان نکردم ولی یه هفته ای میشه صبحها ناشتا یکم عرق کاسنی میخورم انگار بهترم  ضمن اینک ...

عرق کاسنی جلو اشتها رو می گیره به همین خاطر فروشنده گفت ساعت 9 یا 10 بخور که اشتهات کم نشه

کمتر از ی استکان می خورید؟

2728
حنا هم گرفتم ولی هنوز استفاده نکردم ببینم چطوره اونم اون آقا ميگفت خوبه

رنگ نمیگیره؟دستور استفادش چطوره

اینا بستگی به این داره که عامل اصلی تعریق چی باشه مثلا اگه مشکل از کبد باشه یا تب بدن بالا باشه کاسنی تاثیر داره اگه چربی پوست زیاد باشه حنا خشکش میکنه

رنگ نمیگیره؟دستور استفادش چطوره اینا بستگی به این داره که عامل اصلی تعریق چی باشه مثلا اگه مشکل از ...

والا در حد 10 تادقیقه رنگ نمی گیره اصلا اینطور که می گن.

من اصلا قبلا عرق نمی کردم برای زمان دانشجویی رفتم شهر گرمسیر و اونجا خیلی گرم بود از همون موقع زباد عرق میکنم

حرارت بدنم زیاده حتی زمستون ها هم زیر بغلم عرق میکنه 

2740