2737
2739
عنوان

آیا تا حالا سونوگرافی در مورد جنسیت نی نی تون اشتباه کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358095 بازدید | 351 پست
عزیزم اگه بگن دختره شک کن اما از ماه 5 دیگه اشتباه نمیکنن و اگه پسر باشه کمتر اشتباه است به خاطر .....طلاش دیگه ههههههههه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من در سایت های خارجی هم دیدم . امکان اشتباه وجود داره
http://www.mothering.com/community/t/956386/was-your-babys-gender-prediction-ultrasound-wrong

http://www.bubhub.com.au/community/forums/showthread.php?229000-Ultrasound-Gender-check-Did-they-get-your-s-right-or-wrong
وای این حرف هاتون من رو هم به شک انداخت من تو هفته 13 هستم پیش شاکری رفتم گفت دختره یعنی اشتباه گفته؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2728
سلام من تازه امروز عضو شدم من 17 هفته و 5 روزم است و بچه اولم است دیروز سونو گفت دختره توی بیمارستان اتیه انجام دادم اما همسرم و من دوست داشتیم پسر باشه و الان همسرم دپرسه به نظر شما ممکنه سونو اشتباه کنه دوبار هم قبلا سونو کردم اولین بار گفت احتمالا پسره بار دوم با یکی دیگه بودم گفت احتمالا دختره 14 هفتم بود دیروز هم با این خانمی که احتمال دختر داده بود سونو کردم
به جایی رسیده ایم که تاثیر جمله"این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد"از تاثیر"عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید"بیشتر است
سلام برای من ماه چهارم گفتند پسر است اما ماه ششم تشخیص دختر دادند اون هم صد درصد
"زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد......
2740
من سر بچه اولم تا روز زایمان همش با احتمال بهم گفتن دختره با احتمال کم یعنی میگفتنند قطعی نمیشه گفت . بعد از تولدش انقدر ترسیده بودم که اندامهای بدنش کامل باشه تو سه ماهگی سونو و آزمایش کامل ازش گرفتیم که خیالمون راحت بشه.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
عزیزم فعلا خرید نکن زوده
برا من هفته 14 گفتن یکیش پسره اون یکیش مشخص نیست ولی معمولا اونی که مشخص نیست دختره. تااینکه هفته 18 و 21 دو دکتر با اطمینان گفتن دختره .حالا خداکنه درست گفته باشن. ولی واقعا راست میگن پسر زودتر معلوم میشه
2706