2703
2553
آیا تا حالا سونوگرافی در مورد جنسیت نی نی تون اشتباه کرده؟اگر آره لطفا بگید چند هفته ای بودید که اشتباه گفتن و چند هفته ای درستشو فهمیدید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم این اتفاق براش افتاد نمی دونم هفته ی چندم سونو رفت ولی بهش گفته بودن نی نیش دختره حتی کل سیسونیشو دخترونه گرفته بودزایمان طبیعی هم داشت وقتی بچه اشو بدنیا اورد و دید پسره ............شوکه شده بود
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2456
خیلی کم پیش میاد اشتباه بشه منم فقط یه بار شنیدم ولی کلا چه پسر په دختر الان برای خرید زوده که صبرکن ماه 5-6
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714

سلام دوست عزیزم صبر کن تا کاملا مطمین شی

به من تا ماه 6 گفتند دخمل داری و ماه 7 در کمال ناباوری گفتند پسره(درضمن هردو سونو مو یک نفر انجام داد)

دوران بارداری خوبی داشته باشی
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
عزیزم سعی کن رنگایی لباس بخری که به هر دو بخوره چند دستم دخترونه و پسرونه بخر که مشکلی نباشه من خودم همین کارو کردم راضیم ته تهش اگه دیدم بعضی لباسا بی استفاده موند میدم به یکی دیگه تازه فقط رنگ صورتیه که به پسر نمیخوره وگرنه همه رنگا نازن کلا خیلی خودتو درگیر نکن دنیا اومد با خودش برو لباساشو کامل کن که خیالت راحت باشه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
تمام مواردی که من شنیدم اشتباه تشخیص دادن کسی که سونوگرافی کرده معمولا دکتر سونولوژیست کارشون رو انجام نداده یا تخصص های متفرقه بوده یا صرفا منشی مطبشو طرف گذاشته صبح ها کار سونوگرافی انجام بده!! من یک بار سونوگرافی نیاوران رفتم خود دکترش عصر میومد ولی از صبح تا عصر یه خانم غیرسونولوژیست گذاشته بودن و صد نفر هم توی نوبت! ومنشی همون اول که پرسیدم که کی کار سونو رو انجام میده و عکس و فیلم هم میخوایم آروم گفت نه این خانم نمیدونم فیزیوتراپه یا شکسته بنده! یا خاطرم نیست چه کاری به هرحال کارش این نبود و گفت در تخصصش نیست و نمیتونه فیلم بده (ولی درتخصصش هست که کار سونو انجام بده!!!)! اگه عکس و فیلم میخواین عصر بیاین که خود دکتر بیاد! خوب معلومه که بنده هم با تخصص دیگه ای بشینم پشت دستگاه یا از رمل و اسطرلاب برای تشخیص جنسیت بچه مدد غیبی بگیرم! جنسیت بچه رو هرچیزی ممکنه تشخیص بدم! نهایتا دنیا میاد معلوم میشه اشتباه بوده یا نه !
2706