2737
2739
عنوان

مشورت برای قطع شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 48 پست
واای منم بخدا ینی اسم شیر رو میاره عصبی میشم خسته شدم دیگه،دختر شما چند وقتشه

۱۱ عزیزم😩😩😩 قشنگ الکی دهنشه..تا میکشم بیدار میشه میکنه دهنش باز😩همین الان کشیدم از دهنش بیدار شد😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۱ عزیزم😩😩😩 قشنگ الکی دهنشه..تا میکشم بیدار میشه میکنه دهنش باز😩همین الان کشیدم از دهنش بیدار شد ...

وااای حالتو درک میکنم خداییش

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
اگه بخوام صبر کنم فصل گرما تموم شه می یفته به اول پاییز که ۱۸ ماهشه. 😣😣😣😣😣 آیا ربطی داره به گر ...

میگن اسهال استفراغ میشه ولی فک نکنم..خیلیا رو دیدم گرفتن

زیاد بیرون نبرش یا فقط شبا ببرش پارک

بگیر خودتو خلاص کن😩

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
من که حالت تهوع می گیرم

منم عزیزم همین الانم حالت تهوع دارم

.انگار دلم‌خالیه خالیه..

عزيزم واسه رفلاكسش هستش

من داغون تا از تو هستم

چرا شيرخشك ضدرفلاكس ندادي

من شيرخشك ميدم اونم فقط تو خواب

تو بيداري حتي اب نميخوره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش