2733
2734
عنوان

مشورت برای قطع شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم ۱۵ ماهشه بیشتر از دوران نوزادیش الان شیر میخوره بخدا خسته و کلافه ام دیگه واقعا مغزم دردمیکنه ب منم کمک کنید

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عزيزم يكدفعه قطع نكن بچه عصبي ميشه از شير صبح شروع كن يك هفته صبحها بهش ندا بعد شير عصرش رو هم قطع كن آخرسر شبا هم بهش شير نده لبنيات رو براش شروع كن اگه حساسيت نداره شير پاستوريزه از مقدار كم شروع كن و كم كم بيشترش كن سال دوم زندگي اولويت با غذا است سعي كن با غذا سيرش كني و بين وعده ها شير بده 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
2728

عزیزم حتما بادکتر مشورت کن چون من شنیدم میگن تو فصل گرم بچه رو از شیر نمیگیرن چون از اسهال و اینا جلوگیری میکنه شیر مادر من خودم ۱۷ ماهه بود دخترم از شیر گرفتمش دوسه ماه با قاشق بهش شیر خشک دادم به همراه غذا بعدشم شیرگاو و غذا مشکلی هم پیش نیومد خداروشکر

پسر منم ۱۵ ماهشه بیشتر از دوران نوزادیش الان شیر میخوره بخدا خسته و کلافه ام دیگه واقعا مغزم دردمیکن ...

دختر من دو ساعت خوابه

عین دوساعت سینه ی من دهنشه..حالم داره بد میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

اكثرا  بچه ها وقتي وارد سال دوم ميشن وزنشون كم ميشه چون غذا خوب نميخورن و شيرمادرشون براشون كافي نيست 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .

پسر اولم که ۴ سالشه به قدری عصبی و پرخاشگر و لجباز شده که حد نداره.دلم براش می سوزه. خیلی وقتا می یاد بهم می گه به منم می می از روی لباس بدهکیلو 

شوهرم از دست گریه های پسر کوچیکه که مدام تو خواب بهونه شیر می گیره کلافه ست

خودم دندونام به طرز بدی دارن خراب می شن

زمستون اومدم یه لیموشیرین بخورم دندونم از وسط شکست

۲۰ کیلو چاق شدم به خاطر پرخوری های عصبی دوران شیردهی

اصلا به خودم نمی رسم چون نه خوابم خوبه نه استراحتم

از نظر پزشکی ب این نتیجه رسیدن که شیر مادر تا۱۴ یا ۱۶ماهگی برا بچه کافیه و بعدش دیگه کیفیت انچنانی نداره از نظر مواد مغذی و ...اگر غذا بخوره خیلیم عالیه،اینطوری خودشم بخاطر وسوسه و عادت شیر خوردن شبانه روز ،خواب و ارامش کافی رو نداره البته نظر من بودا

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
دختر من دو ساعت خوابه عین دوساعت سینه ی من دهنشه..حالم داره بد میشه

واای منم بخدا ینی اسم شیر رو میاره عصبی میشم خسته شدم دیگه،دختر شما چند وقتشه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
از نظر پزشکی ب این نتیجه رسیدن که شیر مادر تا۱۴ یا ۱۶ماهگی برا بچه کافیه و بعدش دیگه کیفیت انچنانی ن ...

موافقم دکتر😎😁

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”