2737
2734
عنوان

تجربه من از قرص اسلیم کوئیک

139797 بازدید | 91 پست

بچه ها راجب قرصای لاغری خیلی خوندم بی ضررترینش ب نظر من اسلیم کوئیک هست که گیاهیه 

و دیدم خیلی ها اثرشو دیدن 

من از دیروز شروع کردم‌تو دو روز واقعا میتونم بگم اشتهام‌کمتر شده 

گفتم بگم  شاید ب درد کسی خورد 😍😘❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

به خداا این قرصا همش عوارض داره. من ۱ بار ۷ روز خوردم ۷تا . شاید تا ۱سال اذیت شدم. مشکل اختلال خواب پیدا کردم و هنوزم روم مونده. خیلی زجر کشیدم. قرص فقط یه درپوشه. با ورزش و رژیم لاغر شیم 

آره از همه بیضررتره ولی تا میخوری تاثیر داره

هرچند که من میخوردم اشتهام بیشتر میشد مگر اینکه روزی شش تا میخوردم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ممنون از اطلاع رسانیت عزیزم، ولی خب صرف اینکه روی شما یا اطرافیان برای لاغری و کاهش اشتها جواب داده دلیل نمیشه که در طولانی مدت عوارض خطرناکی نداشته باشه، من به عنوان کسی که در رژیم کالری شماری آهسته و پیوسته از وزن ۵۸ به ۴۶ رسیدم هیییچ دارویی رو به دوستان توصیه نمیکنم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706