2733
2739
عنوان

نمیدونم بمیرم یا فرار کنم

418 بازدید | 46 پست

حالم بده دلم میخواد بکشم خودمو همه چی تموم شه از یه طرف میگم راحت میشی دیگ غرورت له نمیشه از یه طرف میگم خانوادم گناه دارن دق میکنن.. شوهرمو دوست دارم انتخاب خودم بوده ای کاااش نبود اگ برم پیش مادرم اینا سرکوفتم میزنن میگن چشت کور

حقته بابام غصه میخوره میگه برو سر زندگیت خسته شدم اخه چه زندگیی؟؟ شوهرم اصلا برای خانواده ام ارزش قائل نمیشه واسه سمت خودشون دوست داره همش برن تفریح و کوه.. هرشب خواهرش اینا بیان شام خونمون ولی سمت منو اصلا فقط تو ظاهره .دیشب مامانم اینا خونمون بودن بهش گفتم بیا فردابریم تا فلان شهر تولد بچه ی اشناعمونه میگه مگ فامیلته ب من چ .با ما نسبتی نداره درصورتی که اگ سمت خودشون بود با کله میرفت منم ناراحت شدمو گفتم همش فرق میزاری و دعوامون شد بهم گفت گمشو تو اتاق منم رفتم تو اتاق .بعد اینکه ناهارشو کوفت کرد اومد تو اتاق و بهم گفت از اخلاقات خسته شدم و چرا درست نمیشه منم گفتم اخلاق من همینه ک هست و تو فرق میزاری چرا بهم برنخوره .گفت تو زنی هرچی من میگم باید گوش کنی هرجا من میرم باید بیای هرجا نخوامم نمیریم برو درخواست بده جداشتیم منم گفتم تو برو هرچی میگفت جوابشو میدادم خلاصه به بد بحثی کشید که بهم حرفای خیلی بدی زد که له شدم بهم گفت گدا درصورتی ک من تو خونه ی بابام بهترین زندگی رو میکردم دانشگاه و باشگاه و بهترین خرج و خوراک هر هفته تفریح و کلاس رانندگی و بگم ک هیچی واسم کم نذاشته از وقتی ازدواج کردیم خداشاهده اصلا بهش فشار نیاوردم ک حتما برام اونو بخر اینو بخر یا پول بده.. بیشعور احمق .منم گفتم خونه ی بابام گشنگی نکشیدم ک بخوام از تو بچاپم همینجور دعوا ادامه داشت تا اینکه یه سیلی خیلی محکمی بهم زد و هیچی نگفتم فقط نگاش کردمو اشک ریختم تا خجالت بکشه ولی رو که نبود سنگ پا بود منم مانتومو گرفتم در اتاقو محکم کوبیدمو رفتم تو حموم عوض کنم اومدم بیرون دیدم رفته خیلی گریه کردم 

حالم بده .میدونم اگ بخوام برم واسه همیشه رفتم و از خونه ی بابا خبری نیس چون میندازن گردن خودم اگ بخوام خودکشی کنم دلم برای خواهرم ازخودم کوچیکتره میسوزه از همه بیشتر دوسش دارم میدونم بابام دق میکنه مامانمم همینطور ولی خسته شدم به ته خط رسیدم ولی یاد حرفای.شوهرم ک بهم گفت عاشقت نیستم ازت بدم میاد فک کردی عاشق قیافه ی ایکبیری زشتتم فقط بخاطر ابروم تاحالا باهات بودم میوفتم از زندگی سیر میشم .میدونم همه ی اینارو گفته ک من بگم غلط کردم ببخشید ولی کور خونده خیلی بد لهم کرد اینارم نگفتم ک دلداریم بدین فقط بگین ک بمیر بهتره😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اینجا ملت روزی دوبار کتک میخورن!!! شوهرشون معتاد و خیانتکار هم هست بازم فکر طلاق و خودکشی نمیکنن که شما با یه دعوای ساده که تو خونه همه زن و شوهرا بحثش هست اینجوری به هم ریختی!به نظر یکم بی سیاست و عجول و عصبی میای   به حرفای شوهرتم فکر نکن عصبی بوده یه چیزی گفته هیچ مردی به خاطر ابرو!!!!!!!!!!زنی رو که دوست نداره تحمل نمیکنه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738

خودکشی به خاطر یک ادم بی ارزش؟ حق زندگی رو از خودت میگیری؟ اگه مشاور درستش میکنه برو مشاور اگه نه هم که مطئن باش خونوادت نقم بزنند بهت بازم دوستت دارند اونم به شکل واقعیش و شنیدن حزفای اونا خیلی بهتر از تحمل ادمهایی مثل این هست

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706