2737
2739
عنوان

پریودی. روز عمل بینی اشکال نداره؟

17530 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها.میشه راجع به پریود بودن تو روز عمل بینی حرف بزنید بام اگه حوصلشو دارید؟من استرسی ندارم واس عمل.ولی واس اینکه پریود بشم تو اون روز خیلی یجوریم.نمیدونم چی پیش میاد.و یچیزه مهمه دیگ.روز عمل چه لباسایی دقیقا باید بپوشیم ؟شلوار چی؟ تو اتاق عمل کدوم لباسامونو میگن در بیارید شلوارم میگن؟میشه با تجربه ها حرف بزنند ادم با اطلاعات قبلی باشه تو هر زمینه ای خیلی خوبه.مرسی بچه ها😌💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شلوار چرا😂😂😂.به من لباس بیمارستان دادن.طلا و فلز نباید داشته باشی.ناخوناک نباید لاک داشته باشه.پر ...

خب الان یکی کامنت گذاشت لباس زیر مخصوص میدن؟یعنی چی خب😂

من بینی عمل نکردم ولی پروتز که رفتم پریود بودم گفت اگه شدید نباشه مشکل نداره 

منم که خونریزیم خیلی بود دیگه برام سرم زدن عملم کردن 

لباسم کامل درمیاری یه دست لباس بهت میدن خودشون

ازت سوال میکنن اگه نگفتن خودت بگو بهشون اگه باشی لباس زیر و پد مخصوص میدن ی قرص هم میده حین عمل خونر ...

لباس زیر مخصوص یعنی چی؟یعنی حتی نوارو شورت هم نباید از خودمون باشه؟🙈🙈ببخشیدا البته.نمیدونم اوضاعو.خواستم شفافسازی کنم 😂

2740
لباس زیر مخصوص یعنی چی؟یعنی حتی نوارو شورت هم نباید از خودمون باشه؟🙈🙈ببخشیدا البته.نمیدونم اوضاعو. ...

حتما موقع عمل شلوار و لباس مخصوص اتاق عمل بهت میدن لباس زیر و اینا نباید داشته باشی . اگه پریود باشی لباس زیر میدن بهت اونجا حتما بگو بهشون . خخخ نگران نباش

تا اونجا که من میدونم برای رفتن به اتاق عمل تمام لباسهاتون بابد عوض کنید  ولباس مخصوص بپوشید وپد و لباس زیر هم بگیرید ومن عمل چشم داشتم که حتی بی هوشی نداشت پرستار همراهم اومد ویک دست لباس زیر و رو کامل داد