2737
2739
عنوان

نظرتون درمورد چهره ترلان پروانه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8716 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک‌کنم برعکس گفتی خخخخ لیلا اوتادی اتفاقا جزو اوناییکه هیچ جراحی نداشته ولی ترلان چشماشوکشیده

آره منم میگم کشیده ولی خودش تو ی پست گفته خدادادیه

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
2731
ترلان قشنگتر از لیلاست لیلا عمل  کرده ترلان طبیعیه

سلام گیسو جان خوبی 

خیلی کم پیدا شدی

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
فک‌کنم برعکس گفتی خخخخ لیلا اوتادی اتفاقا جزو اوناییکه هیچ جراحی نداشته ولی ترلان چشماشوکشیده

چشماشو کشیده؟😳😳از بچگی همین بود  که..لیلا جدیدا گونه و لب و تزریق کرده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
آره منم میگم کشیده ولی خودش تو ی پست گفته خدادادیه

غلط کرده خخخخ مثل کایلی جنر که کوبیده از نو ساخته و میگه از جراحی وحشت دارم و زیر بار عمل زیبایی نمیرم خخخخ

چشمای ترلان کشیده بود درست ولی الان دیگه غیرطبیعی کشیدست تابلوعه عمل کرده

2738
سلام گیسو جان خوبی  خیلی کم پیدا شدی

سلام عزیزدلم..خیلی میام‌سایت

.روزی چندین ساعت

.وقتایی ک هانا خوابه😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
غلط کرده خخخخ مثل کایلی جنر که کوبیده از نو ساخته و میگه از جراحی وحشت دارم و زیر بار عمل زیبایی نمی ...

عه🤔

به صورت طبیعی لب و‌گونه داشت نیاز نداره بزنه عکس داری بزار ندیدم

یه فیلمی بود عروس بود همه ش دنبال چیزای گرون بود.خخخ اونجا حس میکردم خیلی غیر طبیعی شده..عکس ندارم

2706