2737
2734
عنوان

دایم الکسل😑و خواب آلود

200 بازدید | 19 پست

بچه ها کیا دایم الکسل هستن. همش دوس دارن بخابن ..واقعا عداب اوره...اونایی ک مخصوصا خونه دارن بگن...شمام اینجوری هستید؟ من همش ظهر ب بعد خابم میاد چرت میزنم ک چشام بره ولی اصلا خابمم نمیبره..هیچ مشکل آزمایشی هم ندارم باردارم نیستم ..چرا همش خابم میاد😭😭😭اصلا باید چیکار کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من عنوانتو خودم دایی اسکول وخواب آلود😂😂

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

کم خونی لابد

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

منم یه مدت اینجوری شده بودم تو کارامم تنبلی میکردم آزمایش دادم ویتامین بدنم یه کوچولو کم بود،دارو مصرف کردم حل شد.شما اگه آزمایشم چیزی نشون نداده به نظرم چندتا نوروبیون بگیر هفته ای 1 دونه تزریق کن سرحال میشی

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706