2737
2734

دو روزه بیقراری میکنه سرفه شدید همراه حس حس سینه 

عفونت شدید گوش که زرد رنگه و ترشحات سفید میاد بیرون 

تب داره و فقط با استامینیفن رفع میشه  یهبارم بردمش دکتر و دارو داد اما خوب نشد  دوباره میخوام ببرمش دکتر میترسم بستریش کنن 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما ببرش عفونت گوش و جدی بگیر 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
میبرم چقد میتونه خطر ناک باشه 

ممکنه به پرده گوش آسیب برسونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ببرید دکتر ان شالله خوب میشه.اگر خیلی بیقراری کرد دستمال کاغذی یه ذره گرم کنید و بزارید رو گوشش تا د ...

فقط بااستامینین آروم میشه دست میبرم نزدیک گوشش جیغ میشه 

وایییی😭😭😭😭همش تب میکنه وزن کم میکنه بیقراره 

عزیزم نگران نباش ببر دکتر