2733
2739
عنوان

چه جوری ذوق کنم؟😐😂

3048 بازدید | 138 پست

خانومااا من دیروز با یه آقایی آشنا شدم بعد بهم گفت چی دوس داری چی خوشحالت میکنه گفتم گل

فردا میخوایم همو ببینیم قراره با کلی گل بیاد دنبالم

گفت تو در و باز کنی گلا رو ببینی ذوق کنی من کِیف کنم

فقط مشکل اینجاس من ذوق کردن بلد نیستم مثل ماست نگاه میکنم میگم مرسی، چی کنم نخوره تو ذوقش؟😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو واییی واییییی چشاتم‌گرد‌کن زور بزن اشکت دربیاد ک‌مثلا از ذوق‌اشکت دراومده بعدشم گلارو بردار بو‌کن بگو وایییییی خدا 🤣🤣🤣🤣

بزرگترین مُشکل دنیا اینه کِه؛آدَمای بِدهکار همیشِه طلبکارن👌
2728

😃اینحوری

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

اگه شوهرت بود یه چیزی،،،ولی اینجوری که یه لبخند و تشکر،،،سنگین باش،،،،تسبیحمو گم کردم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

مث فیلما جلو دهنتو بگیر

چشاتو درشت کن

دهنت هم باز کن حله

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  
2706