2737
2734
عنوان

کسایی که حاجت دارید و منو می شناسید بباید واستون صلوات بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 40 پست
نمیشناسمت اما از اونجایی ک لبه پرتگام به هر چیزی که بنظرم کمک کننده هست چنگ میزنم من نامزدمو دوست د ...

عزیزم ب نیت حاجت دلت سوره کوثر میخونم الهی که دل شاد بشی

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
آشنایی باشما ندارم ولی اگه میشه برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین ممنونم 

واستون دعا کردم

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب نیت حاجت دلت سوره کوثر میخونم الهی که دل شاد بشی

1واستون دعا کردم آن شا الله حاجت روا بشید

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2731
نمیشناسم ولی به شدت احتیاج دارم یکی دعام کنه🙏

حاجتت روا الهی عزیزم ب نیتت کوثر میخونم دل شاد بشی

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
حاجتت روا الهی عزیزم ب نیتت کوثر میخونم دل شاد بشی

ممنون عزیزم ان شاءالله همیشه خدا حاجتهاتو روا کنه و هیچ وقت تو زندگیت ناراحتی نداشته باشی😘

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
ممنون عزیزم ان شاءالله همیشه خدا حاجتهاتو روا کنه و هیچ وقت تو زندگیت ناراحتی نداشته باشی😘

همچنین عزیزم ب تایپیکام سر بزن😍😘

2740
برا خواهر منم دعا کن بختش باز بشه .خیلی ممنون

باشه حتما

واستون دعا کردم

ممنونم الهی حاجتتون ب عالیترین نحو‌و بزودی زود روا بشه الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹