2737
2734

ایرانو نمیدونم ولی تو نی نی سایت زیاده

هرچندوقت یکبار یکی تاپیک میزنه که خودشو بکشه

بقیه مسخره ش میکنن و میره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ایران بعد از ژاپن غمگین ترین جوانا رو داره.........شنیدم

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2731
2738

یک دختر 15 ساله به اسم بهار می شناختم قرص خورده بود تو بیمارستان تموم کرد ... خیلی زیبا و دوست داشتنی و شاد بود. اما ... 

هیچوقت کسایی رو که حالا کمی منفی حرف می زنند و حالشون خوب نیست مسخره نکنید. چون اگر می تونستند بهتر باشند، مطمئن باشید هیچوقت از خودشون ضعف نشون نمی دادن تا دیگران مسخره شون کنند. منم اینجا دیدم حتی خودم حالم خوب نبود یه بار حرف زدم یه عده خیلی خوبند و باهات حرف می زنند و واقعا روی ادم تأثیر داره و ازشونم ممنونم ولی یه عده فقط میان یه سری حرف می زنند و معلومه قصدشون بیشتر آزار دادن طرف مقابل هست نه کمک ..

2706