2737
2734
عنوان

خرج کردن دوس پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 11667 بازدید | 138 پست
گلم اگه کسی توی خونه خودش کاری بکنه و من برم بهش بگم این کارو نکن بله کاملا خق با شماست  و اون ...

پس بايد صبح تا شب با همه دعوا كنيم و بگيم اين كار درسته اون كار غلطه بايد اينجوري باشين و.....

لطفا تفاوت هارو بپذيرين و اينو درك كنيد زندگي مردم ب من ربطي نداره 

پس بايد صبح تا شب با همه دعوا كنيم و بگيم اين كار درسته اون كار غلطه بايد اينجوري باشين و..... لطفا ...

بسیار عالی ببین یه نفر چه قدر باید بی منطق باشه ها میگم رجوع کن به امضام میگه امضات اشتباهه انگار حالیشون نیست اینجا هرکی قراره نظر شخصیش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نمیتونی هر چی دلت خواست بگی و تهشم یه قلب بزاری و حس کنی خیلی مودبی! عرف جامعه این روابط رو پذی ...

خیر عزیزم 

از یه جایی باید جلوی این رویه اشتباه گرفته بشه 

من نمیتونم جلوی تک تک افراد جامعه رو بگیرم 

چون الحمدلله اکثر جامعه پایبندن به قوانین الهی 🙂

چرا صیغه ؟ مگه ازدواج چه اشکالی داره که یه عده توی جامعه به دوست بودنشون افتخار کنن ولی از اینکه از ...

باید باهم آشنا بشن همون اول که نمیشه ازدواج کرد

البته این مسائل کاملا به اعتقاد هرکس برمیگرده.من خودم اصلا ازدواج سنتی رو قبول نداشتم و ندارم ولی خواهرم ازدواج سنتی رو دوست داشت

این چیزا سلیقه ایه و باید به عقاید هم احترام بذاریم.اون دختر و پسری هم که دوست هستن در مکانهای عمومی که کاری نمیکنن شما تا این حد نگرانی

2728
پس بايد صبح تا شب با همه دعوا كنيم و بگيم اين كار درسته اون كار غلطه بايد اينجوري باشين و..... لطفا ...

نه عزیزم اگه همه قوانین رو رعایت کنن و به حق اجتماعی همدیگه احترام بذارن دعوایی نمیمونه

بله حرفتون کاملا درسته زندگی شخصی کسی به فرد دیگه مربوط نمیشه اما زندگی اجتماعی بله 

خیر عزیزم  از یه جایی باید جلوی این رویه اشتباه گرفته بشه  من نمیتونم جلوی تک تک افراد ج ...

والا تو کشور قم هم جا افتاده دیگه منتهی دوتایی میرن حرم:)

اوکی 

من دیگه بحثی ندارم

باید باهم آشنا بشن همون اول که نمیشه ازدواج کرد البته این مسائل کاملا به اعتقاد هرکس برمیگرده.من خو ...

عزیزم در ازدواج سنتی اشنایی که زیر نظر خانواده ها باشه خیلی هم خوبه کسی اینو رد نمیکنه 

اما اینکه پسرا میان دخترا رو به خودشون وابسته میکنن باعث میشن دخترا تا اخر عمرشونو با اون پسر تصور کنن بعدش مث دستمال کاغذی دورشون بندازن و کاخ ارزوهاشونو تبدیل به زیر زمین سی متری بکنن

واقعا انصاف نیست 

2738
عزیزم در ازدواج سنتی اشنایی که زیر نظر خانواده ها باشه خیلی هم خوبه کسی اینو رد نمیکنه  اما ...

دوست عزیز افکار شما با خیلی از کاربرای این تاپیک متفاوته.دلیل نداره همه به اون شکلی رفتار کنن که ما فکر میکنیم

زیبایی زندگی به تفاوتهاشه.حتی منو همسرم هم یا شما و همسرتونم ممکنه افکار صد درصد مشابهی نداشته باشیم.

پس بهتره سعی در فرو کردن عقاید هم در سر دیگری نداشته باشیم

منم دیگه ریپلای نمیکنم چون خودم به استارتر گفتم جواب نده.واقعا هم به جایی نمیرسیم چون هر طرف فکر میکنه خودش بر حقه

پس بهتره بیخیال بشیم

دوست عزیز افکار شما با خیلی از کاربرای این تاپیک متفاوته.دلیل نداره همه به اون شکلی رفتار کنن که ما ...

عزیزم کسی نمیخواد نظرش رو به دیگران تحمیل کنه 

یا بگه من برحقم شما بر حق نیستید یا...

تبادل نظره 

دوست عزیز افکار شما با خیلی از کاربرای این تاپیک متفاوته.دلیل نداره همه به اون شکلی رفتار کنن که ما ...

کی میخوایم بفهمیم تا وقتی که عقایدمون وافکارمون باعث اذیت کسی نمیشه به خودمون مربوطه؟؟؟

میخوام تاپیکو باز بزارم بقیه باز بیان نظر بدن در مورد تاپیکم اینا اومدن گند زدن بهش😑

من به هر چی بخوام میرسم💚
میخوام تاپیکو باز بزارم بقیه باز بیان نظر بدن در مورد تاپیکم اینا اومدن گند زدن بهش😑

استارتر عزیز شما موضوع تاپیکت چیز دیگه بود منحرف شد کلا شما پرسیدی که دنگی باشه یا نه؟؟من جواب دادم دنگی درصورتی که نظر شخصی خودم دادم وبه نظر بقیه هم کاری نداشتم به نظرشما درسته که ریپلای میکنن میگن چرا میگی دنگی؟بی فرهنگی نیست این؟

استارتر عزیز شما موضوع تاپیکت چیز دیگه بود منحرف شد کلا شما پرسیدی که دنگی باشه یا نه؟؟من جواب دادم ...

من اگه بهتون بی احترامی شد معذرت خواهی میکنم شما به دل نگیر❤❤

من به هر چی بخوام میرسم💚