2733
2734

خانواده شوهرم خيلي باهام بدن منم مجبور شدم بيام خونه مامانم كه يه شهر ديگس البته الان يسالي ميشه خونشونم چون خونه نداشتمو و شوهرمم سرباز بود خونه اجاره نكرديم الانم با هزار بدبختي يه خونه مسكن مهر خريدم كه نصف پولشم مامانم قرض داده بهمون تازه خانواده شوهرم هنوز نميدونن بفهمن ناراحت ميشن چون ميخواستن پولمونو ازمون بگيرن

الان خونه مامانمم حس ميگنم خيلي پيششون بي ارزشم داداشام بهم بي احترامي ميكنن مامانمم ديگه مثه قبل نيست شوهرمم جايي سربازي كه حتي نميتونم زنگ بزنم بيست روزه رفته بي خبرم از صبح نشستم برا خودم گريه ميكنم حالم خيلي بده اخه چرا من اينقدر بي كسم كه در نبود شوهرم بايد اينقدر اذيت بشم😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه میشه مادرت تو نخواد؟؟الکی حس خودت بد کردی

شما چند سال خونشون بودی مگه بی احترامی بهت کردن؟؟مگه دلیلی داره بخاطر شوهرت احترام بهت بزارن که الان که شوهرت نیست بی احترامت کنن

یکم دلتنگ شوهرتی باردارم هستی دلت نازک شده نگران نباش اونا دوست دارن

2738

عزیزم داداشات و مادرت دارن کاری میکنن وابسشون نشی تا بری سرخونه زندگیت کم کم ب دل نگیر

خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..

اخی عزیزم 

انشالله تموم میشه 

هم نی نی میاد هم شوهرت خستگیتو در میارن 

غصه نخور بارداری برات خوب نیست

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

خوب آدم خیلی میمونه یه جا مثل اول احترام نداره این طبیعیه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2706