2733
2739
عنوان

همسرم

160 بازدید | 9 پست

همسرم کارش تو جاده است راننده بیابان هست ودیر به دیر میاد خونه همین که میاد میره خونه مادرش خانواده  اش میبینه یعنی یک روزی که خونه هست زمان بین من وخانواده اش تقسیم میکنه حتی زمان عقد هم اینجوری بود چی کار کنم بفهمه منم ادمم احتیاج به تفریح دارم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
1
2
100%
1
0
0%

چند بار در مورد این مورد باهاش صحبت کردم مستقیم میگه من  دلم واسه خواهرام تنگ میشه اخه اونا همه جا میرن من نه مسافرتی نه تفریحی میرم تازه اش خواهر شوهرام باهام مشکل دارند خیلی وقت دیگه خونه اشون نمیرم ولی واقعا نمیدونم چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تصور کن خودت به خاطر درس کار ماموریت یا هرچی مجبور باشی مدت طولانی نباشی

وقتی بیای مسلما دوس داری بعد مدت طولانی خانوادت هم ببینی دیگه اونم آدمه دلش تنگ میشه دلیل نمیشه خواهرش با شما مشکل داره نخواد اونارو ببینه که شمارو که مجبور نکرده باهاش برید شماهم نمیتونید جلوشو بگیرید. 

همون مدت کوتاهی که با شماست باهم برید بیرون بگردید و خوش باشید 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

میگی تو دوران عقد و آشنایی هم همین بوده

بعدا تغییر نکرده

شما دیدی و قبول کردی 

الان نمیتونی شکایت کنی 

مگر با سیاست بیاریش سمت خودت بیشتر

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738