2733
2734
عنوان

بچه ها اینجا زنی هست مهریه نداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 42 پست

واسه من چهارده تا شاخه گل یعنی هیچی

اما هیچ وقت هم نخواسته ولم کنه حتی اگه خودم خواستم بااینکه مهریه ای ندارم 

مهریه سنگین فقط میتونه باعث بشه شوهره زوری نگهت داره البته اونم گاهی صبرش تموم میشه و حاضر همونم بده ولی شر زنش بکنه اما به هر حال بهتر مهریه باشه اما معقول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا درعوض چی گرفتی

نبخشیدم که چیزی بگیرم.

روایت داریم به سه زن بهشت واجبه و بدون حساب وارد بهشت میشه.یکی زنی هست که مهریه اش رو ببخشه‌.

از طرفی دین بر گردن شوهره،و دوست نداشتم مدیون باشند.

من و تویی تو زندگی ما نیست.شوهرمم خونه به نامم کردند و تمام اموال رو کتبا به من بخشیدند.

حتی یه کپی دادند به پدرشوهرم تا اطلاع داشته باشند تا حقی ضایع نشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

دلیل من برای نداشتن مهریه 

1- شاغل بودنم و شغل خوب و ثابت داشتن و درآمد کافی داشتنم و بیمه بودنم 

2- خانواده حامی ام

3- ارزش نداشتن زندگی ای که از ترس دادن مهریه پابرجا مونده 

4- گرفتن تمام حقوقی که از زن بعد از عقد گرفته میشه 

5- قانون مزخرف و خفتی که با قسطی کردن مهریه بعد طلاق به زن داده میشه

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
نبخشیدم که چیزی بگیرم. روایت داریم به سه زن بهشت واجبه و بدون حساب وارد بهشت میشه.یکی زنی هست که مه ...

پس کار خوبی کردی چه شوهر با فهمیم دست راستش فرق سر،شوهر من خوشبخت باشی

کاربرهلن۷۸هسدم بچه ها ترکیدم😎

من مهریه م رو لفظی حلال ش کردم که دین گردن شوهرم نباشه اون دنیا

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
چ حسی داری؟ چند سالته ؟ تت چ مرحله از زندگی بخشیدی؟ حس بی ارزش بودن نداری؟

هیچ حسی،مگه باید حسی داشت؟۲۵ سالمه،دو سال پیش بخشیدم.شوهرم رو دیگه کامل میشناسم.آدمی نبودند که اهل پیچوندن و دغل بازی باشند.صاف و ساده اومدند جلو تاحالا،تو تک تک مراحل زندگی هم هیچ وقت کم نذاشتند.از احترام به خودم و خانواده ام تا بچه داری و امور منزل و....برای پیشرفت من هم خیلی خیلی تلاش کردند و پشتم بودند.

منم دوست نداشتم دینی به گردم شوهرم باشه بخشیدم.ایشون هم اموالشون رو به نام من زدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نبخشیدم که چیزی بگیرم. روایت داریم به سه زن بهشت واجبه و بدون حساب وارد بهشت میشه.یکی زنی هست که مه ...

ببخشین ب من ی مشورت میدین ایا کار درسته من خیلی شوهرمو دوست دارم میخام ببخشم میترسم ن اینکه ولم کنه ها ن ی حس بدی دارم پدرو مادرمم نمیدونن ولی واسه اینکه بدونه دوسش دارم میخام ببخشم نظرتون چیه؟

همون قران شده مهریت دیگه وگرنه اگه اونم نبود اصل عقدت صخیح نیست

اتفاقا من از قم پرسیدم

در عقد دائم نیاز به مهریه نیست

فقط در صیغه باید مهریه تعیین بشه

میشد قرانم نباشه منم نگفتم باشه پدرشوهرم گفت قران پشت و پناهتون باشه اینجوری منم قبول کردم

پس کار خوبی کردی چه شوهر با فهمیم دست راستش فرق سر،شوهر من خوشبخت باشی

ممنونم.

بله الحمدلله خیلی درک میکنند.حتی من گفتم نصف خونه کافیه،گفتند شاید یه روز من نباشم😭

ببخشین ب من ی مشورت میدین ایا کار درسته من خیلی شوهرمو دوست دارم میخام ببخشم میترسم ن اینکه ولم کنه ...

اگه خودت درآمد داری

اگه مستقلی 

این کارو بکن

وگرنه اصلا نکن