2733
2734
عنوان

بچه ها اینجا زنی هست مهریه نداشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریه تون چقدر بود که بخشیدین؟

دو دانگ خانه،۱۴ تا سکه،هفتاد مثقال طلای ساخته شده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
اتفاقا من از قم پرسیدم در عقد دائم نیاز به مهریه نیست فقط در صیغه باید مهریه تعیین بشه میشد قرانم ...

من پدرم دفترخونه ازدواج داشت همچین چیزی نشنیدم خودمم 17سال منشیش،بودم این چیزی که شما میگید نشنیدم 

2731
ببخشین ب من ی مشورت میدین ایا کار درسته من خیلی شوهرمو دوست دارم میخام ببخشم میترسم ن اینکه ولم کنه ...

این کار رو نکنید.تا از شخص مقابل مطمئن نشدید نبخشید.

من خودم این کار رو کردم ولی هیچوقت به کسی پیشنهاد نمیدم.

بخشیدن مهریه نشانه دوست داشتن نیست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من پدرم دفترخونه ازدواج داشت همچین چیزی نشنیدم خودمم 17سال منشیش،بودم این چیزی که شما میگید نشنیدم&n ...

بخاطر اینکه اینجوری رواج پیدا کرده 

باور غلط

درست میگید خیلی از دفترخانه ها هم نمیدونن و میگن ی چیزی بالاخره باید ثبت بشه

من همون قرآنم گفتم تو عقدنامه بنویسه که بهم داده شده !

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
خوب همهچی به نامته مهریه به چه دردی میخوره😂😂😂

😁😂

البته بعد از بخشیدن مهریه اینطور شد.قصد منم این نبود که ببخشم تا چیزی بگیرم.خودشون این کار رو کردند.

مهریه من یک سکه است

شاد و خوشبختم و مهریه کم هیچ باعث نشده فکر کنم زندگی ام فرقی با بقیه داره

تازه بهتر هم هست و توی اقوام بعنوان یک خانم موفق و با اعتماد به نفس شناخته شده ام

😁

هیچ وقت مهریه رو نبخشید،اگر هم مجردید حتما خانه رو به عنوان مهریه بنویسید.حتی اگر یک دانگ باشه.

مهریه حق زن هست،از حقتون کوتاه نیایید.اما سنگین هم نگیرید که آقا نتونه بده.