2733
2739
عنوان

شوهرم خسيسه؟؟

461 بازدید | 24 پست

سلام من هنوز عروسي نكردم و عقدم كلا زياد اهل بيرون غذا خوردن نبوديم  از اول ،گاهي اوقات فقط وقتايي كه خونه فرصت نبود غذا درست كنيم يا مثلا مسافرت بوديم بيرون غذا ميخورديم تو اين مدت عقدمم همينطو خيلي بيرون نرفتيم واسه غذا 

يه فست فود باز شده جديدا تو شهرمون كه قيمتاش خيلي مناسبه كيفيتشم خوبه بنرشو ديدم رو پل هوايي به شوهرم گفتم بريم اينجا يهو برگشت گفت خودت برو تو كه ميدوني من فست فود خور نيستم معدم اذيت ميشه 

(واقعا ميشه ولي شديد نيست چون تو خونه م مثلا لازانيا يا سوسيس كالباس درست ميكنيم معده درد ميگيره) 

خيلي ناراحت شدم از حرفش نميدونم از خسيسيه يا واقعا به خاطر معدش گفت

حالا این بار بگو بریم چلوکباب بخوریم ببین بازم میگه نمبام

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ربطي ب خساست داره شوهر منم فست فود منو نميبره ولي هرجا بهترين رستوران غذاي ديگه باشه با كله ميبره

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2740

نه فكر نميكنم از خسيسي باشه . بعضيا كلا فست فود نميخورن 

بعد عزيزم خسيسي رو فقط با رستوران رفتن نميشه سنجيد . حتما نشونه هاي ديگه هم داره ديگه . درمورد خرج هاي ديگه چطوريه ؟ يا مثلا سطح زندگيش با درامدش همخواني داره ؟ 

خودت برو که نمیشه باید میگفت بریم ولی من سالاد میخورم فقط حالا به قول دوستمون یکبار بگو بریم کبابی

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
خرید برات میکنه؟ مناسبتها هدیه میخره؟ پول لازم داشته باشی میده؟ سر یه رستوران که نمیشه گفت خسیسه خوا ...

نه باهام نمياد خريد ميگه حوصله بازار گردي ندارم ولي پول بخوام داشته باشه ميده

همسر منم گاهی هوس میکنه میگه بریم ساندویچ یا پیتزا بخوریم و منی که مشکل معده دارم میگم تو بخور من نمیتونم اذیت میشم!!

ربطی به خساست نداره حرفش نمیدونی معده درد چقدر وحشتناکه خساست نشونه های دیگه ای داره 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بعضیا کلا عادت به غذاهای خونگی دارن و کلا ترجیحشون با خونگیه.  ربطی به خسیسی نداره . سالم خوری رو دوست داره.

پور خود من رستوران زیاد میره بدون اینکه کسی بگه از رستوران غذا بگیریم ولی میگم فست فود خوشش نمیاد! کلا مخالفه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706