2733
2734
عنوان

اونایی که لیزر زیاد انجام دادن

26 بازدید | 4 پست

یه جا وقت گرفتم برای لیزر، هزینه‌هاشو که پرسیدم گفت قیمت سری مخصوص خودتون هم ۲۵ میشه. این‌جوری بهداشتی‌تره

حالا من برام سوال شد. مگه دستگاه لیزر با پوست تماس داره؟ نکنه اصلا لیزر نباشه

من ۸ جلسه فول بادی انجام دادم لیزر الکس کندلا اصفهان، دو ماهه دیگه انجام ندادم . الان دستا و پاهام پر مو هست صورتم که پرموتر شده .شوهرم میگه اگه میدونستیم لیزر پر مو میکنه موهای سرتو لیزر میکردی😂 هیچی در کل به جز صورتم یه ذره کم موتر از قبل شدم همین.... که فکر میکنم به مرور زمان برمیگرده.فلسفه لیزر اینه که هر ماه بری پول بدی تا آخر عمرت ۶ جلسه و ۸ جلسه جوابگو نیست. حیف این همه پول و وقتی که گذاشتم رو این کار 

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏

سری مخصوص داره برای اینکه رو سطح پوست شات میزنه با پوست تماس داره این‌ سری. اشعه لیزر با فاصله از بین سوراخ سری به پوست میخوره

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سری مخصوص داره برای اینکه رو سطح پوست شات میزنه با پوست تماس داره این‌ سری. اشعه لیزر با فاصله از بی ...

به من دكتر گفت ٨ الي ده جلسه ولي هنوز در مياد الان جلسه هشتم هستم يعني نرم ؟؟

راستي اصلا بهم آزنايش هورمون نداد

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕