2737
2734

خواستم بپرسم واقعابچه خوبه من خودم یه ماه نگذشته ناخواسته باردارشدم الان خیلی ناراحتم احساس میکنم اصلانتونستم یکم خوش بگذرونم باهمسرم بعدحامله شم. احساس میکنم بعده اینکه این نی نی ییاددنیادیگه نمیتونم هیچ لذتی اززندگی ببرم همش میشه مسئولیت..سنم فقط نوزده ساله

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

من راضیم میگم کاش انقد عقدم طول نمی‌کشید زودتر بچه میاوردم۲۵سالم بود

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

باز تو خوبی من پانزده سالمه ده ماهه عروسی كردم تو اقدامم از دست حرفا

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاق شیرینیه که افتاده چرا خودتو اذیت میکنی .من ۱۸ سالمه الان هم مشکوکم که باردارم یا نه .۶ماه هم هست عروسی کردیم😊من و شوهرم بچه خیلی دوست داریم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2731

بچه نداشتم ولی حس میکنم یه سال اولش سخته.بعد میتونید مسافرت ۳ تایی برین شیرینیش هم چندبرابر

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من راضیم میگم کاش انقد عقدم طول نمی‌کشید زودتر بچه میاوردم

الان یه عده میام میگن چون گیر گردی توش مجبوری خودتو قانع کنی تو بدبختی دیشب این حرفارو تحویل من دادن😂😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2738
باز تو خوبی من پانزده سالمه ده ماهه عروسی كردم تو اقدامم از دست حرفا

بخاطر حرف مردم وگیر دادنشون بچه نیار.قرار نیست اونا بزرگش کنن.

هروقت حس کردی میتونی ازپسش بربیای اقدام کن.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

سلام استارتر بهت تبریک میگم به‌خاطر نی‌نی کوچولوت، فکر نمی‌کنم زیاد دست و پا گیر باشه. شاید توی سه_چهار سال اول یکم مشکل باشه، چون مسافرت رفتن با بچه سخته. من خودم تازه نوزده سالم شده و فعلا از نی‌نی خبری نیست. این دکتر و اون دکتر میرم که خدا یه نظری کنه. قدر فسقلیو بدون عزیزم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
الان یه عده میام میگن چون گیر گردی توش مجبوری خودتو قانع کنی تو بدبختی دیشب این حرفارو تحویل من دادن ...

ولشون کن منم دیروز تو چندتا تاپیک انقد بهم توهین شد بعضی وقتا میگم دیگه نیام سایت 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

نه بابا اوکیه من بچم دو ماهشه تازه از مسافرت اومدم 

باید سخت نکیری و خودتو محکوم به خونه نشینی نکنی 

چهلروز بگو یکی بیادپیشت بعد که بچه جاافتاد اوکی میشی خوش میگذره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
بخاطر حرف مردم وگیر دادنشون بچه نیار.قرار نیست اونا بزرگش کنن. هروقت حس کردی میتونی ازپسش بربیای اق ...

زایمان کردی؟؟؟

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲
زایمان کردی؟؟؟

نه عزیزم امروز تاریخ زایمانم ولی خبری نیست 

2706