2733
2734
عنوان

قرص ضد بارداری

147 بازدید | 12 پست

سلام خانما

من برای کیست و ضدبارادری قرص سیپروترون کامپاند مصرف میکنم

پریشب فراموش کردم قرص بخورم دیشب دوتا خوردم اما متاسفانه بالا اوردم 

دیروز رابطه مشکوک هم داشتم ..

به نظرتون خطرناکه؟؟ باید برم قرص اورژانسی بخورم یا نه ؟

بالا آوردنم بخاطر قرصا بوده یا بارداری؟؟؟؟؟

بالا آوردی اثرش رفته .قرص اورژانسی هم خوب نیست برابر با یک بسته قرص ال دی هست .اگراز یکماه بیشتر قرص استفاده میکنی .مشکلی نیست .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به خاطر قرصا بالا اوردی اورژانسی هم باید دو تا بخوری دوباره بالا میاری قرصو برای درمان کیستت بخور ولی اگه میخوای با یه تیر دو تا نشون بزنی و از بارداری هم پیشگیری کنی به نطرم از کاندوم استفاده کن تو این هفته چون اورژانسی هم دو تا بخوری دوباره بالا میاری 

و خدایی که کافیست
به خاطر قرصا بالا اوردی اورژانسی هم باید دو تا بخوری دوباره بالا میاری قرصو برای درمان کیستت بخور ول ...

خب دیروز رابطه مشکوک داشتم ... ممکنه باردار بشم بخاطر دبروز؟

2738
از ۵ خرداد فکر کنم .

پس ورق اولت هست.  کلا باید ورق اول روش کمکی مثل کاندوم هم باشه.....تا قرص تمام شه رعایت کن روش کمکی رو انشالله پریود میشید.....

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.