2733
2734
عنوان

از دیروز ۵ عصر بیدارم تا الان 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 50 پست
عزیزم نیاز به قرص نیست. شما خوابتو تنظیم کن. با گوشیت هم بازی نکن چون همین باعث پیشه بیشتر کم خواب ب ...

چطوری تنظیم کنم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا صبح بیدار بودم‌صبح‌خوابیدم تا پنج 

عزیزم خوب ساعت خوابت تغییر کرده والا من برعکس شما هستم دیروز ۵ صبح بیدار شدم دیشب ۱۱ شب خوابیدم.یعنی ۲۰ ساعت بعد بیداری خوابیدم.واسه شما هنوز چند ساعت جا داری که بخوای بخوابی.تازه زیادم خوابیدی🤣🤣

یک صلوات میفرستی؟

گلگاو زبون دم کن اون خیلی خوبه قبل خوابب گوشیتم بزار کنار چشماتو ببند نور نیاد 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731
اره فقط بهش عادت نكن چون توي بزرگسالي آلزايمر مياره

😯😯😯😯😯😯😯نمیخوام 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
اره فقط بهش عادت نكن چون توي بزرگسالي آلزايمر مياره

نمیدنا  بدون نسخه هیچ قزصی به جز قرص گیاهی نمیدن تو تهران 

من بعد از تموم شدم نسخه ام رفتم دوباره بگیرم فقط گیاهیارو اینجوری میفروشن که اونام ۴ یا ۵ تاشم بخوری خوابت نمیبره 

میشه برام دعا کنین😍😍😍
مگه قرص خواب نقل و نباته که همینجوری بخوری برو ببین چیکار میکنه با مغز و چقدر عوارض داره! یه لیوان ق ...

قهوه روی من‌اثر نداره 

تو فرق داری من یه ماه اینجورم 

منم مثل تو ...هیچ فرقی ندارم دکترم گفته بخاطره کم خونی و کمبود ویتامین اختلال خواب پیدا کردم تا میام بخوابم پسرم بیدارمیشه😣 ...مجبور میشم بازی کنم 😓

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
ماشالله صبح تا 5 ...منم اگه این همه میخوابیدم دیگه خوابم نمیبرد 😁

از ده صبح تا ۵ خیلیه؟

قهوه روی من‌اثر نداره 

اشتباه میکنی منم همینو میگفتم که قهوه میخورم بیشتر خوابم میگیره!ولی باید صبر کنی یه ساعت نخوابی بعد دیگه سرحالی تا شب

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
منم مثل تو ...هیچ فرقی ندارم دکترم گفته بخاطره کم خونی و کمبود ویتامین اختلال خواب پیدا کردم تا میام ...

من وقتایی خوابم میاد در اتاق و میبندم کلی اسباب بازی میزارم جلو بچه ام میخوابم خودم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
يعني چجوري هستي؟؟؟اصلا نميتوني بخوابي؟؟؟

اره اصلا خوابم نمیبره کاریم به گوشی ندارم هر کاری بکنم هر چه قدرم خسته باشم خوابم کیفیت نداره  دیشب ی ساعت رقصیدم پاهام دیگه توان ایستادن نداشت بازم خوابم نمیبره اگرم بخوابم وسطش ده بار بیدار میشم و اصلا کیفیت نداره خوابم همش خسته ام

میشه برام دعا کنین😍😍😍
گلگاو زبون دم کن اون خیلی خوبه قبل خوابب گوشیتم بزار کنار چشماتو ببند نور نیاد 

جدی 🤔گل گاو زبونم امتحان میکنم 

از ده صبح تا ۵ خیلیه؟

من 12 خوابیدم تا 2 ...خواب روز باشب فرق داره ...روز که زیاد بخوابی حتی در حد 3 یا 4 ساعت خواب شبت بهم میریزه گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706