2737
2739
نمیدانی په بری چه حرف میزنی آخه😒

حالا تو خودتو کنترل کن اون ی بچگی کرد 😁😁😁جنوبی هستی؟

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تو خودتو کنترل کن اون ی بچگی کرد 😁😁😁جنوبی هستی؟

😅😅والا خودشم نمیدانه چه میگه😒

کرمانشاه

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2728
شماهم خونتون مارمولک دارین؟

وای خدا نکنه ولی قبلنا سوسک زیاد بود باور میکنی اخرین باری که سوسک دیدم دسشویی جیغ زدم فرار کرد اونم تا ۷  ۸ ماه دیگه اثری از سوسک نبود خونمون خودمم خندم گرفته بود گفتم ترسیده از صدای جیغ من  رفته به دوساشم خبر داده 😂😂😂😂😂 اگه مارمولکببینم تا شوهرم نکشه من دیگ تو این خونه عمرا بمونم 😶😶😶

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
خونمون ساختش قدیمیه سوسک و عنکبوت داریم با اونا مشکلی ندارم ولی مارمولکککک😫

خونه مام همینطور با ی لا گچ و سنگ ماسمالی کردن سوسک و عقرب و گاهی اوقات موش وعنکبوت و هزار پام تا دلت بخواد موقع تابستون میاد ولی خب ادم دگ با هر چی کنار بیاد و زندگی مسالمت آمیز داشته باشه با این یکی نمیتونه کنار بیاد😐😂

💖
اخه تو منطقه خودمون گفتن یه خانواده توی گوشت چرخ کنشون مارمولک بوده با گوشت چرخش کردن باهاش کتلت درس ...

اصلا منطقی نیست اگر خوردنش و خودشون نفهمیدن مارمولک خوردن پس بقیه از کجا فهمیدن اینا مارمدلک خوردن؟🤔

منم دیروز یه هزارپا اندازه انگشتم و یه دونه سوسک مرده ی قهوه ای توی خونه دیدم.از دیروزه اعصابم داغونه 

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2740

من الان سرچ کردم این راه حل ها رو نوشته بود .

سیر و یا آب سیر و پیاز رو در محل عبور مارمولک بریزید .پوست تخم مرغ .نفتالین .تنباکو و قهوه .قرص فنل .چسب مگس گیر.مخلوط آب و فلفل .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
وای خدا نکنه ولی قبلنا سوسک زیاد بود باور میکنی اخرین باری که سوسک دیدم دسشویی جیغ زدم فرار کرد اونم ...

من یه سری از ترس مارمولک شوهرمو وادار کردم همه ی وسایلای اتاق بچه هام آورد بیرون زیرشون تمیز کرد باز چید.از تخت بگیر تا کمد و بوفه و...😂😂آخر سر هیچی هم ندید....😕خودم هر روز میدیدمش میرف تو اتاقه😶

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 

سرچ کن راه های از بین بردن مارمولک .   راهکارهای خوبی داره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من یه سری از ترس مارمولک شوهرمو وادار کردم همه ی وسایلای اتاق بچه هام آورد بیرون زیرشون تمیز کرد باز ...

این جور مواقع زمینو زمانم بگردی پیدا نمیشه فکر کن یه بار دقیقا نصف شب سوسک دیدم بیچاره شوهرمو بماند که با چه وضعی با جیغم از خاب با ترس پروندم گفتم تا نکشیش من نمیتونم بخابم بعد دیدم رفت زیر مبل انقد بیچاره شوهرم دنبالش گشت پیداش نکرد بعد سرشو اورد زیر مبلو نگا کنه فکر کن چسبیده بود به سقف مبل از زیر یعنی انقد حیوون موزیییییی من ندیده بودم 😲😲😲

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
2706