2733
2734
عنوان

خانماااا حالم بده کسی هست بهم کمک کنه؟😩راهکار میخوام دعاتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 99 پست
خدا نکنه عزیز دلم. درست همین روزا بود سه سال پیش. حتی نمی تونی تصورشو بکنی که چه قد بدتر از چیزی بود ...

برای من که پیش اومد درسته خیلی دردناک بود ولی الان که چند سال گذشته میگم خوب شد چون من خیلی دیوانه وار شوهرمو دوست داشتم همش نگرانش بودم اتفاقی براش نیفته مولا مریض نشه عین پادری شده بودم ملا خودمو یادم رفته بود

ولی الان که از چشمم افتاده راحت ترم به خودم بیشتر میرسم انگار اون رفته کنا من موندم‌و خودمو مزایای زندگی مشترک

برای من که پیش اومد درسته خیلی دردناک بود ولی الان که چند سال گذشته میگم خوب شد چون من خیلی دیوانه و ...

من اعتماد داشتم اما عاشق مطلق نبودم. خدا رو شکر که حالت الآن خوبه. 😍 😍 😍 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از اینکه خیانت نمیکنه تقریبا بهش مطمئنم ولی خب اخه چ لزومی داره اینجوری حرف بزنن😣 میدونه من خوشم‌ ...

باهات موافقم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

من بودم خیلی بهم برمیحورد چون همیشه خیانت ها از همین روابط علکی شروع میشه شخصا نمیتونم تحمل کنم شماره های خانم های غریبه تو گوشیش باشه بهتره به طریقی بهش هشدار بدی چون حتی اگه همسرتان آدم خیلی خوبی باشه اون دختر خوب نباشه

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
2728
من به هیچ کس از خانواده ها نگفتم. تازه بعدش افتادیم تو پروسه ی درمان میکرو کردیم تا بچه دار شم. با ا ...

کاملا باهات موافقم

هه طلاقت میداد مسسسخرست

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
برای من که پیش اومد درسته خیلی دردناک بود ولی الان که چند سال گذشته میگم خوب شد چون من خیلی دیوانه و ...

آی گفتیا

منم همینطوری بودم

چیزایی ک بالاتر گفتم و این موضوع،باعث شده ک ازش دلسرد بشم....و خب خودش باعث میشه بتونم بیشتر برای خودم وقت بذارم و....

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
من بودم خیلی بهم برمیحورد چون همیشه خیانت ها از همین روابط علکی شروع میشه شخصا نمیتونم تحمل کنم شمار ...

پیام دادناش ک با دخترای همکلاسیش زیاده

حالا ک خب اقتضای شغلشه

بخدا من بددل و شکاک نیستم ولی میتونن رسمی ک صحبت کنن

2740
پدرم فوت شده نمیدونم ب برادرم بگم یا ن بنظرتون اشتباهه ی بار برای همیشه محکم و قاطع وقتی حرفمو ارو ...

به نظرم تصمیم جدی بگیر گلم 

زندگی شوخی نیست

انشاالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی

برای ظهور امام زمان صلوات
متوجه سوالت نشدم. اینکه اینجا بعضیاذاز بی حجابی ناراضین چ ربطی ب مسافرت داره؟ ینی میخوای بگی اونایی ...

میگم اگه از وضع بی حجابی ناراضی هستین ؟

پس چرا انقدر خانم بی حجاب زیاده ؟

پس این خانما از کجا میان با وضع کاملا بی حجاب؟

چرا بخشون تذکر نمی دیم که حجابشون مناسب بیرون نیست

شهر ما ک کنار اب هستیم اکثرن بی حجابن مسافرا 😐😐😐 بی حجابیتو ببر تو شهر خودت شهر ما رو چرا کثیف ...

اتفاقا امثال که ما امدیم شمال یه اقا فروشنده ازمون تشکر کرد که با حجتب به شهرشون امدیم 

من با نظر شما موافقم 

به نظرم بعضی از خانم ها واقعا خیلی بد میان بیرون 

اخه با دامن کوتاه!!!!

میگم اگه از وضع بی حجابی ناراضی هستین ؟ پس چرا انقدر خانم بی حجاب زیاده ؟ پس این خانما از کجا میان ...

ب نظرت تاثیر هم داره؟! دیدی ی خانم محجبه تو رشت تذکر داد ی عفریته اومد چجور هولش داد خوبه رو آسفالت زمین خورد ضربه مغزی نشد!!آنقدر درباره انقدرب معروف و نهی از منکر لجن پراکنی کردن که دیگه نمیشه ب کسی بگی این کارت خلاف عرف و شرعه . همینجا هم میبینی دیگه تا یکی تاپیک میزنه مثلا خواهرم با دوس پسرش رفته مکان خلوت ی عده میریزن سرش که بدن خودشه ب شما ربطی نداره!!!واقعا اخرالزمانه

به نظرم تصمیم جدی بگیر گلم  زندگی شوخی نیست انشاالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی

قربونت برم مرسی

صبح گیر داده بود چی شده و....گفتم توی پیام بهت میگم

کلی تایپ کردم میگه سو تفاهم شده و برات توضیح میدم و اینکه عکسشم از قبل باز شده اینه ک داشتم میگفتم دکتر فلانی فلان و بهمان و... دوستم تو پاویون گفته نمیشناسمش منم عکس رو باز کردم نشونش بدم

ولی دست زدن ب گوشیم تحت هر عنوانی بخشیدنی نیس!!!

حالا اقا طلبکار شد😥

قربونت برم مرسی صبح گیر داده بود چی شده و....گفتم توی پیام بهت میگم کلی تایپ کردم میگه سو تفاهم شد ...

مواظب باش 

طلب کار چی ؟محکم جلوش وایستا 

بگو اگه چیزی تو گوشیت نیست دیگه این ادا ها برا چیه؟

ولی بحث زندگی خیلی مهمه اگه میدونی بعدا به مشکل میخوری یه فکر کای بکن 

2706