2737
2734
عنوان

کسی تا بحال تالار لوتوس کرج عروسی رفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 39 پست
همه چیز منظورتون چیه عزیزم میشه توضیح بدید

لباس عروس 

میوه شیرینی 

ماشین ‌. ارایشگاه عروس . اتلیه باغ

فیلم‌برداری و ...

همه چیزش

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

27تومن ک دیگه اسان نیست..  بیا کرج عادیش ازین ارزونتر درمیاد. دگ ازدواج اسانو نمیدونم. حدود 20 ...

با همه چیزشاااا 

صفر تا صدش ۲۷ تومن سبصد تا مهمون 

ولی کرج رو نمیدونم چطوره .

2728

[QUOTE=93812642]والا تهران همه چیزش با سیصد تا مهمون‌دوستم گرفتم۲۷ تومن ولی کرج ارزونتره میگن[/QUOTE

ازدواج آسان قضیش چیه؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
با همه چیزشاااا  صفر تا صدش ۲۷ تومن سبصد تا مهمون  ولی کرج رو نمیدونم چطوره .

نمیدونم من اینجارو نرفتم حضوری بپرسم. چون تایمم کمه اول تحقیق میکنم ببینم کدوم تالارا خوبن بعد تک تک بریم سر بزنیم. 

ولی من ارایشگاه و لباس عروسو دوست ندارم محدود به همونجایی ک تالار میگه باشم. ولی اگرماشین و گل زدنش باشه خوبه. 

[QUOTE=93812642]والا تهران همه چیزش با سیصد تا مهمون‌دوستم گرفتم۲۷ تومن ولی کرج ارزونتره میگن[/QUOTE ...

طرح ازدواج اسان یعنی صفر تا صد عروسی با اوناس 

از ارابشگاه و فیلمیرداری تا شام و شیرینی و .....

من رفتم تالارشم تهران خوب بودش خدایی ۲۷ تومن گفت شدش 

ولی من همینم ندارم 

والا تهران همه چیزش با سیصد تا مهمون‌دوستم گرفتم۲۷ تومن ولی کرج ارزونتره میگن

منو چی داشت فکر نکنم الان یه دی جی با اتلیه کلی میشه اتلیه ده میلیون دی جی هشت میلیون اریشگاه شیش میلیون این کار ربطی به تعداد مهمون نداره ورودی باع ۱۰ میلیون کلا زیاد لباس عروس ۷ ملیون 

2738
طرح ازدواج اسان یعنی صفر تا صد عروسی با اوناس  از ارابشگاه و فیلمیرداری تا شام و شیرینی و .... ...

میشه بپرسم کی بوده؟ 

عمه من سال 95تهران تو تالار کشتی ارم ازدواج اسان گرفتن کلا حدود 8تومن شد شایدم کمتر.. مهموناشونم همون حدود 300بودن

منو چی داشت فکر نکنم الان یه دی جی با اتلیه کلی میشه اتلیه ده میلیون دی جی هشت میلیون اریشگاه شیش می ...

عزیزم غذا جوجه و کباب با ژله سالاد و نوشابه 

عروسی در حد عالی نگفتم ولی خوب بود 

با برنج ایرانی 

سالنشم بد نبود 

ابرو مندانه بود 

طرح ازدواج اسان یعنی صفر تا صد عروسی با اوناس  از ارابشگاه و فیلمیرداری تا شام و شیرینی و .... ...

کجا ثبت نام میکنن؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
میشه بپرسم کی بوده؟  عمه من سال 95تهران تو تالار کشتی ارم ازدواج اسان گرفتن کلا حدود 8تومن شد ...

یکماه پیش گلم 

اگه شمارشو دارین اونجا رو ب منم‌بدین 

تهران زیر ۲۵ میلیون نیس 

بلکه کرج پیدا کنم

2706