2737
2739
عنوان

واقعا نظرتون درمورد دعا و طلسم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 55 پست
یعنی همشون دروغ میگن یکی دروغ بگه بقیه چرا   نمیدونم والا

عزیزم سحر و جادو تو قرآن اومده و واقعیت داره. البته بعضی ها کلاه برداری میکنن اما هستن کسایی که واقعا این کاره هستن.  خدا به شدت نهی کرده رفتن پیش این اشخاص رو.  چراکه کفر به خدا محسوب میشه و حرامه.  این افراد با ورود اجنه به زندگی افراد زندگی هارو‌ نابود میکنن.  و چون اجنه اسیر میشن واسه انجام کاری بعد یه مدت از طرف انتقام میگیرن. این اشخاص دنیا و آخرتشون رو نابود کردن. لطفا نرید پیششون. وقتی خدا هست چرا باید پیش این آدما رفت.  عزیزم جن و سحرو جادو تو قرآن اومده.  واقعیت داره.  خیلی مواظب باش اصلا سمت دعانویس ها نرو. زندگیتو نابود نکن.

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
خاله بابام😒

ای باوا...

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه جاری دارم شنیدم به یکی گفته من هیچی خواستگار نداشتم رفتم دعا گرفتم که علی یعنی   برادرشوهرم اومد منو گرفت الانم دیونه منه راستم میگه برادر شوهرم وحشتناک بهش وابسته اس 

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
چشم که واقعا هسسست .من زیاد تجربش کردم

نمیشه که ارکی اومد خونت بگی بندازش بیرون الان چشممون میکنه اصلا اعتقادی به این چیزا نداشتم تو 26 سال زندکی کل هدفم فقط خدا بوده هیچ مشکلی ام برام پیش نیومده صاف اومدم صاف رفتم صادق و بی آلایش و صاف خدارو شکر هیچ مشکلی تا به امروز نداشتم 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2731
من یه جاری دارم شنیدم به یکی گفته من هیچی خواستگار نداشتم رفتم دعا گرفتم که علی یعنی   برا ...

چ خوب....اره اینجور دعا ها زیاد و اسون

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
عزیزم سحر و جادو تو قرآن اومده و واقعیت داره. البته بعضی ها کلاه برداری میکنن اما هستن کسایی که واقع ...

واسه طلسم خیلیا میرن دختر خالم طلسم داشته نمیدونسته اصلا از خونه بیرون نمیومد حرف نمیزد عصبی بود وقتی بردن باطلش کردن درست شد حتی پیامبرم که طلسم شد پیداش کردن و باطل 

عزیزم سحر و جادو تو قرآن اومده و واقعیت داره. البته بعضی ها کلاه برداری میکنن اما هستن کسایی که واقع ...

عزیزم من دعای سردی نگرفتم .یه از خدا بی خبر برا زندگی من گرفته . خدا ازش نگذره. 

2738
اخه چرابا موکل گرفتین موکل خطرناکه آسیب میزنه

من تعجب کردم واقعا نمیدونستم فال قهوه موکل دار هم هس

من که نگرفتم فالگیر برام گرفت

میدونم اسم خودتونو ومادرتونو که دادین از موکل اطلاعات شمارو گرفته هیچ وقت نرین سمت اینا

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
نمیشه که ارکی اومد خونت بگی بندازش بیرون الان چشممون میکنه اصلا اعتقادی به این چیزا نداشتم تو 26 سال ...

عزیزم چشم زخم وجود داره و براش آیه نازل شده. که وقتی پیامبر قرآن میخونده نزدیک بوده کافران چشم زخم کنن. آیشو بخون لطفا.  معلومه که همه چیز دست خداست.  اما تو  دین سفارش شده دارایی ها و چیزهای باارزشتون رو در معرض دید افراد نذارید. خیلی ها انرژی منفی دارن و این ثابت شده هست اونم تو این جامعه خیلی ها چشم دیدن خوشبختی افراد رو ندارن.  واسه همین هرکسی اومد خونتون چهارقل و معوذتین بخون.  گفتن سه بار ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم چشم‌ بد رو خنثی میکنه. من خودم واقعا تجربه کردم.  الانم چشام میسوزه ولی برات تایپ کردم که توام بخونی🙏

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
2706