2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینا ک میگن ب خانوادش نگه کاملا مخالفم  از اول با دروغ شروع بشه چه زندگی بشه دیگ  در صمن ...

نه نه بگه ب خونوادش،،فردا متوجه میشن ،خب مسلما ناراحتیو حرف پیش میاد مخالفت،حقم دارن بعد رو شوهرت تاثیر میزاره ممکنه سرد بشه ازت،چون بهتم رسیده اتیشش خوابیده،،لگه قرارحرفایی بزنن روش تاثیر داشته باشه بهتره الان بزنن بهش اگه تاثیر داشت میره اگه نداشت میمونه پات،برتوهم خوبه انگ طلاق دوباره تو دهن این مردم زبون نفهم نمیفته،،،باز خدا خیرت بده طرفت مجرده و متاهل نیست،خدا از اونایی که با متاهل ....لعنتشون کنه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
خب چرا اون خانم چه گناهی کرده؟

من نمیگم چه گناهی کرده 

کرده یا نکرده

من دوست ندارم و‌تا جاییی که بتونم نمیزارم

احساس میکنم داره قبح همه چیز شکسته میشه

یه پیرمرد دختر جون میخواد یه پیرزن زن یه پسر جوان میشه

به اسم عاشق نیستم یکی خیانت میکنه....

هر چیزی خوبه رسم و رسوم داشته باشه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2738

دختر عمه بابام یه دختر ۴ساله داش طلاق گرف رفته بود دادگاه طلاقشو بگیره اونجا با یه پسره اشنا شده بود اومد خواستگاری به خونوادشم  اصلااا نگف ک طلاق گرفته و یه بچه هم داش ازدواج کرده الان دوتا دختر داره اگه اون اقا هم واقعاااا دوست داره بهش بگو ک به خونوادت حرفی نزن اگه میشه 

مهم خودش ک قبول کرده خونوادش بفهمن فقد هر چن وقت یع بار مبخوان این موضوع رو بکوبن سرت و بین خودت وشوهرت اختلاف ایجاد کنن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من الان 27سالمه همسرم 33.علت طلاقم شغل همسرم بود راننده راه دور بود،همیشه تنها بودم

الان تنها نیستی

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
من نمیگم چه گناهی کرده  کرده یا نکرده من دوست ندارم و‌تا جاییی که بتونم نمیزارم احساس میکنم ...

واقعا خیلی زشته که آدمایی مثل مارو با کسی که خیانت میکنه مقایسه میکنین.

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
2706