2737
2734
عنوان

تو هفته ی ۱۵ ام کورتاژ کنم یا تو خونه با قرص سقط کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6085 بازدید | 79 پست
مرسی مهربون 💓 حرفت به دلم نشست  😚😚 امیدوارم هیچ کسی این روزارو تجربه نکنه چون خیلییییی سخته

فقط میتونم برات دعا کنم عزیزدلم 😞😞😞قلبم واقعا به درد اومد ولی خدا بزرگه خدا سایه همسرتو بالای سرت نگه داره خدا در ازای صبرت مطمئنم بهترین پاداشو کنار گذاشته ❤❤❤❤خدا مهربونه دوستم فقط بگو خدایا راضیم به رضای تو من پا میزارم رو دل خودم ولی ی بچه بی گناه رو با مشکل به این دنیا نمیارم

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
اگه از لحاظ مالی میتونی آمنیو رو هم بده هم مجوز میگیری هم ممکنه اشتباه کرده باشن

از لحاظ مالی میتونم اما مطمئنم ک اشتباه نشده... یکی از دوستام بچه اش مشکل قلبی داشت  تمااام این آزمایش هارو داد و دوندگی هارو کرد آخرم بهش مجوز ندادن گفتن ۱هفته گذشته از وقت سقط 😑😑 بهش گفتن باید بدنیاش بیاری اگر زنده موند عملش میکنن تازه اونم بچه فقط تا ۵ سالگی میمونه 😔😔 هیچی دگ... آخرش اونم سر خود سقط کرد چون واقعا ظلمه به نظرم اینطوری بچه آوردن... منم میترسم کارم ب اینجاها برسه ، من هنوز این بچه رو حسش نکردم اما اگر ۴ ماهم بگذره دگ احساسش میکنم و دگ جدا شدن ازش برام مرگه 😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میتونم برات دعا کنم عزیزدلم 😞😞😞قلبم واقعا به درد اومد ولی خدا بزرگه خدا سایه همسرتو بالای سرت ...

این چند روز فقط دارم ازش تشکر میکنم ک بهم فهموند این بچه مشکل داره... اگر خدا نمیخواست بفهمم و تو آزمایش نشون نمیداد و من بچه رو بدنیا میاوردم یک عمر هم خودمون زجر میکشدیم هم اون بچه ی بیگناه

از لحاظ مالی میتونم اما مطمئنم ک اشتباه نشده... یکی از دوستام بچه اش مشکل قلبی داشت  تمااام این ...

راست میگی عزیزم کاملا حرفت منطقیه تکون بخوره دل کندن ازش سخته😔😔😔ولی نگاهش نکن وقتی سقط کردی چشماتو ببند تمام اون چند ساعت😭😭😭چشمت بهش بیفته دیگه یادت نمیره...ی بار از ی دکتر شنیدم سل فری لز آمنیو دقیقتره الان یادم اومد

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
توکلت بخدااا دوستم اروم باش فقط من درحدی نیستم ک بتونم ی ذره درکت کنم چون واقعا شرایط سختیه از خدا م ...

خدا حفظش کنه نی نی شو 😍 ایشالله خدا به منم یه بچه ی سالم بده هروقت ک صلاح دونست 🙏 خیلی ازت ممنونم عزیزم لطف کردی بهم همین ک برام دعا میکنی یک دنیا ارزش داره

راست میگی عزیزم کاملا حرفت منطقیه تکون بخوره دل کندن ازش سخته😔😔😔ولی نگاهش نکن وقتی سقط کردی چشمات ...

واقعا از اینکه چشمم بهش بیوفته وحشت دارم چون میدونم نابود میشم 😣 ... آره دگ وقیقا همه همینو میگن اما چون مجوز نمیدن مجبورت میکنن ک صبر کنی 😑😑 خیلی قانونای قشنگی داریم بقرآن

این چند روز فقط دارم ازش تشکر میکنم ک بهم فهموند این بچه مشکل داره... اگر خدا نمیخواست بفهمم و تو آز ...

خدا دوست داره عزیزم این روزا رو دووم بیار بازم باردار میشی انشالله زیباترین بچه و صالح ترین بچه رو بدنیا میاری...چشم بهم بزاری شش ماه میگذره و اقدام میکنی تو این فاصله هم خودتو تقویت کن فولیک اسید بخور مولتی ویتامین بخور مسافرت برو ی جای خوش آب و هوا و هر روز بگو خدایا ممنونم که انقدر دوسم داشتی و تموم عمرم تباه نشد و شاهد زجر کشیدن ی طفل بیگناه نبودم 

واقعا از اینکه چشمم بهش بیوفته وحشت دارم چون میدونم نابود میشم 😣 ... آره دگ وقیقا همه همینو میگن ام ...

نه هر روز که بگذره سختتره عقل خودت بهتره از قوانین فقط مواظب خودت باش ی ماما بیار تو خونه حداقل 

2740
دستگاه چیه

خشاب قرص انداز

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خدا دوست داره عزیزم این روزا رو دووم بیار بازم باردار میشی انشالله زیباترین بچه و صالح ترین بچه رو ب ...

وااای تو چه قدر خوبیییی چه قدر انرژیت مثبته 😍😍😍 من ب قدرت خدا ایمان دارم فقط ازش میخوام بهم توان بده تا از پسش بربیام 🙏🙏 

این چند روز همش این شعر میاد تو ذهنم

گر نگه دار من آنست ک من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

وااای تو چه قدر خوبیییی چه قدر انرژیت مثبته 😍😍😍 من ب قدرت خدا ایمان دارم فقط ازش میخوام بهم توان ...

لطف داری عزیزم تو خوبی که اینجور دووم میاری و انقدر ایمانت به مهربون بودن خدات قویه😍😍😍😍😍منم تو بارداریم گفتن خارج رحمیه سقط کن و کلی ترسوندنم هر روز این شعرو با خودم تکرار میکردم❤❤❤خدا خودش تحملشو بهت میده خانوم گل 💋💋💋تحمل چند روز سختی در مقابل یک عمر زجر کشیدن ارزششو داره عزیزم دلتو قرص کن قوی باش سخته خیلیم سخته ولی خودتو نباز بزار شوهرت وقتی تو رو میبینه آروم بشه اگه خودتو ببازی اونم میشکنه همیشه بعد سختی زیاد شادی و آسایش هست خدا عاشق انسانهای صبور و با ایمانه 😍😍😍

کاری نداره آخه گذاشتنش 🤔🤔

اگه نره تا بالا بقایا میمونه ها

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خیلی میترسم ک ببینمش موقع سقط 😢😢 اما به همون اندازه هم دوست ندارم کورتاژ بشم

مم قبل اولین بارداری چون رحمم ضخیم بود کورتاژ کردم و ماه بعدم باردار شدم چرا فکر میکنید کورتاژ بده تازه پرستار هم هستم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706