2733
2734
عنوان

بیاین از جو گیریاتون بگین 😂😂😂

453 بازدید | 53 پست

من خودم خیلی ادم جوگیریم  یعنی فوری تحت تاثیر جو قرار میگیرم  کلا ادم راحتیم  و تو خانواده مذهبی بزرگ نشدم ولی خانواده همسرم خییییلی مذهبین و منم علاقه مند شدم به دین و اینا بعد به شوهرم اصرار کردم که منو حوزه ثبت نام کنه اقا روز مصاحبه من رفتم دیدم یه عده خانوم فوق مذهبی نزدیک ابسردکن نشستن منم رفتم که خودی نشون بدم یهو رفتم سمت ابسردکن یه لیوان برداشتم اب ریختم توش بلند گفتم به یاد تب لشنه ی حسین 

میخواستم بگم لب تشنه حسین نچرخید تو زبونم قشنگ با خاک یکسان شدم اون لحظه 

یبار دیگه جوگیر شدم با جاریام رفتیم بیرون یه رستوران گرون بعد گفتم همتون دعوت منین 😢😂 هی از اونا اصرار که نه هی من به زووور کارتو میدادم دست حسابدار رمزشوهم بلند بلند میگفتم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

یبار دیگه یه تاپیکی بود قبلنا زنی که خرج نداره ارج نداره چشتون روز بد نبینه جوگرفتتم رفتم پاساژای گرووون شهرمون خرید کردم وضع شوهرمم معمولیه ولی هیییچی نگفت بنده خدا البته همه خریدامم جنسشون عالی بود تا الان نو نو هستن با اینکه خیلی پوشیدم 

2740

شوهرم خیلی جوگیره بریم شمال بهم میگه راحت باش قشنگ بی غیرت میشه اما شهرخودمون پدرمودرمیاره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

با دوستای خودمون رفتیم کوهنوردی(دوستای شوهرم)عاقا ی سنگ بود اندازه ۵تا پراید اما از بدبختی گرد بود منو جو دادن برو تومیتونی فتحش کنی برووووو بروووووو منم جوزده شدم شروع کردم برم بالا،به وسطلا رسیدم نه راه پیش داشتم نه پس😕😕همه داشتن نگام میکردم!خودمو داشتم بالامیکشیدم که دستم رهاشد و توهوا مث فیلم هندیا ملق زدم دو سه تا،رو زمین پشتک زدم دو سه تایی،آخرش بلندشدم سرپا(فقط ی عینک آفتابی و باد کم بود که بشم آمیتاچاخان😂😂😂)خدایی خیلی وحشتناک بود حرکتم نزدیک بود بمیرم

جو گیر شدم اش شله قلمکار بپزم برای نذر خواهرشوهرم حالا من دوساله یاد گرفتم برنج کته کنم 

مثل خر توگل گیر کردم از عالمو ادم پرسیدم فقط تو ۱۰تا برگه طرزه تهیشو نوشته بودم هرکسم ی جور گفته بود😂😂😂😂😂

😂😂😂 خو تو خودتو سفت بگیر اونجاها 

روسریمو از سرم میکشه میگه راحت باش😂😂

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید