2733
2734
عنوان

کیا اصلا درک نمیشن

153 بازدید | 20 پست

من ی شخصیم که یکم شرایطم خاصه ولی ی نفر تو خونوادم درکم نمیکنه حتی شوهرم امیدوارم اگه دخترم بزرگ شد درکم کنه ای کاش خدا یه پولی بم بده از اینجا فرار کنم با دخترم برم ی جایی که هیچکیو نبینم 

منم درک نمیشم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=93802166]مگه شرایطت چجوریه که درکت نمیکن چن  از چه نظر فرق داری [/QUOTEی قسمت کوچیک صورتم سوخته بود مث بمب همه جا صدا کرد همه منو ب اون عنوان میشناسن از کسایی که روشون نمیشه درمورد اون اتفاق بام حرف بزنن یا کلا ی جدری برخورد میکنن ک من تو بچگی سوخته ام بیزارم اگه بخاطر دخترم نبود خودکشی میکردم چون واقهاهمچی برام آزار دهندس

2738
[QUOTE=93802166]مگه شرایطت چجوریه که درکت نمیکن چن  از چه نظر فرق داری [/QUOTEی قسمت کوچیک صورت ...

عزیزم 

به دیگران اهمیت نده تازه خودتم میگی یه قسمت کوچیک و مشکلت قابل حله دیگه چرا باید فکر خودکشی باشی آخه 

هزینه عملت چقدره همسرت توان مالی نداره پول عملو بده  

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
عزیزم  به دیگران اهمیت نده تازه خودتم میگی یه قسمت کوچیک و مشکلت قابل حله دیگه چرا باید فکر خو ...

ده تومن میشه.خرج دانشگامو میدا کلی اخم و تخم میکنه میاد پول عملمو بده اجاره خونه و قسطم میده.بابام مامام خونوادم ی دوس باری بردنم دکتر ک رفع تکلیف کنن ولی من قلبم بدجور شکسته از دستشون وقتی تو یه خانم متاهل و بچه دار باشی بعد بچه ها تو جمع بگن صورتت سوخته یا صورتت چی شده چه حالی میشین

یه وام بگیر برو سر کار قسط بده .چه شوهر خوبی داری 

یعنی توام مث بقیه فکر میکنی شوهرم بهم لطف کرده یا لطف میکنه در ضمن همیشه ادما رو از چشماشون بشناس.وامم بگیرم بچمو هیچکس نبس نگه داره اگه این شوهر خوبی بود من اینجوری غصه دار نبودم