2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید میخوان ببینن که چقدر غذا میخوری(لقمه شماری ) میکنن چقدرم بده واقعا,

خوب توهم همون موقع زل بزن تو چشماش و باهاش چشم تو چشم شو و انقدر چشمتو ازش برندار تا سرشو بندازه تو بشقاب خودش 

2728
2738
ارع یا کلا خیلی برام پیش اومده ولی از ی مدتی بیشتر مواظب غذا خوردنمم ولی بازم این نگاها اذیتم میکنه ...

سخت نگیر توجه نکن به نگاه هاشون 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم

شايد خوشمزه غذا ميخوري😍😍😍

من هركي كنارم باشه اگه در حال خوردنچيزي باشم غير ممكنه دلش نخواد 😂

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
شايد خوشمزه غذا ميخوري😍😍😍 من هركي كنارم باشه اگه در حال خوردنچيزي باشم غير ممكنه دلش نخواد 😂

ن جدیدا خیلی خیلی مواظبم حتی چن بار لبخند مظحکه مادر شوهرمم دیدم واقعا من میخوام خیلی عاقل و خانم رفتار کنم ولی نمیدونم چی میشه بخدا من خیلیا رو میبنم که چقد زیاد و بد غذا میخورن ولی کسی بشون توجه نمیکنه

ن جدیدا خیلی خیلی مواظبم حتی چن بار لبخند مظحکه مادر شوهرمم دیدم واقعا من میخوام خیلی عاقل و خانم رف ...

اون خودش مسخرس 

ب تو لبخند زده 

ولش كن 

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
2706