2733
2739
عنوان

کاهش قیمت مسکن

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 48 پست
آره ماهم باور کردیم اینارو میگن تا چارتا ادم ساده مثل منو شما همین خونروهم بفروشیم بزاریم تو بانک به ...

نه بابا خونه رو کسی داره نفروشه ولی من منظورم خریدش بود که بذاریم چند ماه بعد بخریم 

من خودم خونه داشتم نمیفروختم چون اهل دلال بازی و ریسک نیستم 

مجبورن بفروشن ما خودمون چندماهه دنبال خونه ایم ولی هنوز نخریدیم وقتی راکد بشه مجبور میشن بفروشن ا ...

کدوم منطقه؟،

میگی لطفا؟ برا کسی دنبالشم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

85تا90تواین بازده زمین وخونه خیلی افت کردچون مثل پارسال ازسال80تا85یهویی زمین وخونه خیلی گرون شدیعنی ...

اره یادمه دقیقا همینجوری بود  

داداشم تو گرونی ها خرید 

قیمت ها قابل مقایسه نبودن 

اما یه سال بعدش راکد شد کلی نتونست بفروشه مجبور شد اجاره بده 

کاش مردم ایران ی کمی با هم متحد بودن وقتی صبر کنن هول نززنن همه مجبور میشن قیمتا رو بیارنرپایین این ...

الان اصلا بحث اتحاد هم نباشه کی پولشو داره بخره؟؟؟

پول فرشته و زعفرانیه رو باید بدی بری داهات بلوار فردوس و صادفیه بشینی.کی همچین کاری می‌کنه؟؟؟

2728
همه هول افتادن بفروشن  ما هرجا رفتیم خونه ببینیم خود صاحبخونه با مبلغ ناچیز و مفت میخواست خونه ...

بهارستان اصفهان پارسال مهرماه یه طبقه ازیه خونه 3طبقه 3واحدی خواستم باارث پدری بخرم میگفت140میلیون من120داشتم تااومدم پول بقیه اشوجورکنم آذرماه کردش180بازهم بافروش طلاایناخواستم بخرمش بهمن ماه کرده بودش205میلیون البته لطف میکردمیگفت5توشوتخفیف میدم خلاصه من یه پس اندازه 5ساله دربانک داشتم فروردین 5سالش تموم میشدتاازاین واون خواستم قرض کنم تافروردین پس بدمشون فروخته بودش250میلیون ،حالاچندروزپیش تودیوارزده بود380میلیون 

فکرکنیدازمهرپارسال تاامسال3برابرش کرد

دیگه عمرابتونم بخرمش

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
نه بابا خونه رو کسی داره نفروشه ولی من منظورم خریدش بود که بذاریم چند ماه بعد بخریم  من خودم خ ...

ولی بنظر من هروقت پول داشتین خونه بخرین اگه بالا بره خیلی ضرر میکنین ولی اگر پایین بره اصلا ضرر نکردین کلا پول نقد نگهداشتن تواین مملکت اشتباهه محضه 

بهارستان اصفهان پارسال مهرماه یه طبقه ازیه خونه 3طبقه 3واحدی خواستم باارث پدری بخرم میگفت140میلیون م ...

خب همین نشون می‌ده که یا دلال خریده یا یارو نخواسته بفروشه خواسته مثلا گرونتر بشه.

نمونه این جریان رو منم دیدم اتفاقا اول گفت ۷۲۰ بعد ۷۶۰ بعد ۸۵۰ بعد کرد بالای ۱ تومن هنوزم نتونسته بفروشه هروز تو دیوار آگهی میکنه

2738
همه هول افتادن بفروشن  ما هرجا رفتیم خونه ببینیم خود صاحبخونه با مبلغ ناچیز و مفت میخواست خونه ...

شماکجایید؟من یه هفته است تواملاکادارم میگردم جز ۵موردکسی ملکی واسه فروش نگذاشته بود یه املاکی هم ازخداش که معامله بشه درصدبگیره ولی فایل هاشون نشون میدادن خالی بودحتی واسه رهن واجاره هم خیلی کم بود چون میگفتن اکثرامیان تمدیدچون میترسن خونه پیدانکنن

شماکجایید؟من یه هفته است تواملاکادارم میگردم جز ۵موردکسی ملکی واسه فروش نگذاشته بود یه املاکی هم ازخ ...

اینا اصولا خارج از کشور زندگی میکنن که التماسشون میکنن بیا بخر ازمون

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بله عزیزم پدرشوهرم املاک داره و برادرشوهرمم تو کار ساخت و ساز.

ملک کاهش پیدا کرده و داره میره تو رکود چوت قیمتا بالا رفته ولی کسی توان خرید نداره.

ما تو اون قیمتهای بالا خونمون رو فروختیم چون اسانسور نداشت و طبقه ۵ بود پوله موند بانک تا ایشاله یدونه بسازیم یا بخریم نوساز

قيمت لبنياتو نميتونن كنترل كنن هر روز هي ميره روش قيمت خونه رو ميخوايد بيارن پايين😕😕😕😐😐😐

البته خدا كنه واقعيت داشته باسه همه از خداشونه 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اینا اصولا خارج از کشور زندگی میکنن که التماسشون میکنن بیا بخر ازمون

به نظرمن استارتر می خوادشایعه کنه که قیمتااومده پایین وهمه چی گل وبلبل درصورتی که نیست وبااین حرفافقط یه عده ضعیف گول می خورن وهمون سرمایه اندکم ازدست میدن هزیزان اگرپول داریدوخونه پیداکردید بخرید توایران اگربه دوماه قیمت ۱۰۰ درصدزیادبشه ۵ سال طول میکشه که ۲۰ درصدکم بشه ملکی هم داریدنفروشیدچون واقعاجایی واسه خریدپیدانمیکنید

2706