2737
2734

سعی کن رابطشون رو بهترکنی دختر خوب 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهشا پيشنهادت رو براي خودت نگه دار 

از خدا بخواه بينشون صلح بياره 

نااميدت نميكنه 

نذر صلوات كن 

ما هم پدرمادرامون كلي با هم دعوا داشتن و ما غصه خورديم 

آخرش كه حل ميشه و شامل مرور زمان ميشه 

نگران نباش خانمي درست ميشه☘️🌺☘️ 

خودت و مامان بابا چند سالتونه ؟

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2738
خواهشا پيشنهادت رو براي خودت نگه دار  از خدا بخواه بينشون صلح بياره  نااميدت نميكنه&n ...

دعواهاشون باعث افسردگیم شده

هرچی هم بهشون میگم دعوا نکنید میگن تو دخالت نکن

مامانم با من دعوا داره با بابام دعوا داره ما هیچی بهش نمیگیم ولی واقعا خسته شدم دیگه

شوهرمن همش میگه خداروشکر که جدا شدن تو بچگیم ..حداقل با ارامش بزرگ شدیم با همه سختیش ..

واقعا درست میگه

من حاضرم همه ی سختیای بعدشو ب دوش بکشم

اینقد ک خستم کردن

مادرم هم ب من گیر میده هم ب بابام😭😭

چطوره کاری کنی مشکلاشون حل بشه یا کمتر بشه؟؟! طلاق آخه؟! نمیدونم من از این کلمه منفورم یا بقیه اینق ...

من نمیتونم هیچ کاری کنم

دخالت کنم بدتر میشه

من چیزی بگم مادرم میزنه تو دهنم میگه تو دخالت نکن

خب پس بزار خودشون تصمیم بگیرن ‌تو روحیه خودتو حفظ کن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
اول فکرکردم پسری میخوای سربازی نری  عزیزم چندسالته شما؟

۱۸

کاش پسر بودم میتونسم یکم برم بیرون با خودم خلوت کنم

اما حق همین بیرون رفتنو هم ندارم

فقط ی گوشه باید بشینم گریه کنم دردامو بریزم تو خودم

😭😭😢

2706