2733
2739
عنوان

بچهها بيايد دردو دل

160 بازدید | 24 پست

بچهها من قبلا با يكى نامزد بودم و همه زندگيم شده بود اون همه دوستامو گزاشتم كنار ولى اون شكاك و بد دهن بود و دست بزن داشتو ازش جدا شدم 

الان يه چند وقتيه با پسر خاله دوستم نامزدم خيلى بهم محبت ميكنه قيافه و هيكلش خوبه خانوادس خوبن منم دوسش دارم ولى دست خودم نيست نميتونم تو كارام دخالتش بدم نميتونم بهش رو بدم همش بهش ميفهمونم كه من وابسته هيشكى نيستم و نميشم هيچوقت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بنظر عادیه و باگذشت زمان حل میشه بهتره دائم به خوبیای نامزدت فک کنی و توی قلبت اونو تحسین کنی تا وارد ذهن و قلبت بشه

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩

بخداااااا منم مثل شماهستم،،درحال جدایی از همسرم هستم بعد از سه سال زندگی،،ولی هنوز طلاق نگرفتم،،یکی هس شب و روز برام گریه میکنه واقعا مطمعنم دوسم داره ولی هیچچچچچچ حسی بهش ندارم،،پسر خیییلی خوب وپاکیِ،،،تموم حس هام ازبین رفته،،مطمعنم روزی هم ازدواج کنم شاید دیگه فقط دوسش داشته باشم ،،دیگه هیجوقت عاشق نمیتونم بشم،،😢

2706