2733
2739
عنوان

با عرض معذرت؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1861 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گودی کمر بیش از اندازه و کمی قوز چاشنی داره برای رفع گودی باید بری دکترو ورزش کنی خوب میشی

منم کمرم گوده ولی به چشم یه چیز خوشگل نگاش میکنم😐

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2731

با باشگاه حل میشه دکتر نمیخواد 

دیدم که میگمااا

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740

به نظرم کمرتون یکم گوده و اینکه مقداری هم لاغرین..اول برین باشگاه تا گودی کمرتون با تمرینات خاص برطرف بشه و بدنتون حجم بگیره..بعد واسه بالای کمرتون و ستون فقراتتون به دکتر ارتوپد مراجعه کنین

هعی..چی بگم..

باید خودتون راست راه برید ک شونتونو بدین عقب حین راه رفتن متخصص ستون فقرات برین واستون قوزبند تجویز میکنه فوقش اگه حاد باشه عمل میکنه اما خودتون میتونین قوزبند بخرین و سعی کنین راست راه برید

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2706