2733
2734

ماشین اسم نوشتم تا نهایت دو ماه دیگه تحویلشه. ماشین فعلیم رو نمیدونم کی بفروشم که ضرر نکنم.. نگه دارم دوماه دیگه بفروشم یا امروز بفروشم؟

خدا وکیلی الکی جواب ندین

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلانگهش دار

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

نگه دار دیگه 

اینجا هیچی قابل پیش بینی نیست

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢
2738
چی هست ماشینت؟

کلا شما اگه واردی بگو ماشین گرون میشه یا ارزون!

۴۰۵ دارم الان ۲۰۶ رو دوماه دیگه تحویل میگیرم

اگر پولشو نیاز دارین برای تسویه ماشین ثبت نامی بنظرم حواستون باشه یک آمار بگیرین که ماشین فعلیتون چقدر‌ خریده میشه تو بازار و مشتری داره یا نه چقدر طول میکشه و ... حداقل یک ماه صبر کن ماه بعد از اولش پیگیر باش و حواست باشه 

ولی اینکه ضرر میکنی یا نه اصلا معلوم نیست قیمتا ممکنه بره بالا ممکنه بیاد پایین

هیچیییییی قابل پیش بینی نیست هیچیییییی

الان ترامپ عطسه کنه اینجا پراید گرون میشه

دلش پیچه بگیره بادنجون گرون میشه

سفر بره دلار میاد پایین

و...

منظورم اینه اتفاقات روز به یه چیزای چرتی مربوط میشه ک هیچکس نمیتونه پیش بینی کنه

اگر پولشو نیاز دارین برای تسویه ماشین ثبت نامی بنظرم حواستون باشه یک آمار بگیرین که ماشین فعلیت ...

پول ماشین آمادست ولی نمیخوام ماشین فعلیم رو هم با ضرر بفروشم. به دوماه بی ماشین شدنش می ارزه ولی ضرر نکنم

پول ماشین آمادست ولی نمیخوام ماشین فعلیم رو هم با ضرر بفروشم. به دوماه بی ماشین شدنش می ارزه ولی ضرر ...

خیلی سخته بفهمی مگه یک آشنا تو این زمینه پیدا کنی اونم معلوم نیست بتونی بهش اعتماد کنی 

خودت انداز برنداز کن ولی فکر نکنم از این گرونتر‌بشه

چون دقت میکنم میبینم همش رو‌یک‌ رنج‌مشخص بالا پایین میشه  باید ببینی اونقدری میگن خریده میشه مشتری داره یا نه

2706