2733
2734

بچه ها من پسرم دو ماه و نیمشه یکی میگه اب بهش بده یکی میگه به زیر ۶ ماه نباید آب داد من موندم واقعا شما به بچه هاتون زیر ۶ ماه آب میدادین؟؟؟

Live the moment now✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله حتما آب جوشیده ی سرد شده بده مخصوصا تو هوای گرم و فصل تابستون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

اگر شیر مادر میخوره اب لازم نیس بدی

اما اگر شیر خشک میخوره یکمی اب بده

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

برا زیرشش ماه فقط شیر.آب برا نینی زیر شش ماه خطرناکه چون آنزیم معدش رو رقیق میکنه و دربدترین حالت ممکن  خدای نکرده میره تو کما

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738
اتفاقا ما خوزستانیم هوام خیلی گرمه

پس حتما بدی طفلک گناه داره زبون نداره

مادر من یکی از هموناییه که سه روز کامل از تشنگی داشته هلاک میشده و بی قراری و گریه میکرده و هیچکس به ذهنش نمیرسیده بهش اب بدن

یروز بابابزرگم بی وقت از سر کار میاد مامان بی حالم و بغل میکنه با غصه میگه بیا بابا حالا که داری میمیری دست و صورتت و بشورم بهت آب بدم😁😁

میگه تا به صورتش اب زده بچه دست و پا زده اب و تو دهنش کرده!! 

طفلک مامانم حتما بهش اب بدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706