2737
2734
زخم دهانه رحم داری کولپوسکپی کردی؟

نه فقط معاینه کرد گف زخم شدید داری دو بار فریز کردم

دکتر گف دفه دیگه اگه خوب نشده بودی باید کلپوسکپی کنی😥خیلی میترسم ازش

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چابهار

حتما یه دکتر تهران برو

تو نت هم درباره ی زخم دهانه رحم سرچ کن

سایت دکتر متین ذاکرین رو برو بخون، سوالات هم میتونی ازش بپرسی، دکتر زنانه، کامل توضیح داده

ببین وقتی دکترا شک میکنن به زخم دهانه رحم، یا همون تغییرات سلولی دهانه رحم

اول پاپ اسمیر میگیرن، کسایی که مشکلشون جدی باشه و مشخص باشه ک حتما زخم دارن حتما اول کولپوسکپی میشن، بعد برای درمان دکتر تصمیم میگیره

هیچ وقت نباید بدون بررسی زخم اقدامی براش انجام بشه

باید پیش دکتر متخصص زنان با فلوشیپ اونکولوژی (انکولوژی یعنی سرطان شناسی) درباره ی سرطان رحم کامل میخونن تو این دوره فلوشیپ بری 

بهترین دکتر زنان فلوشیپ انکولوژی دکتر اعظم السادات موسوی هست، بنیان گذار فلوشیپ انکولوژی تو ایران، سایت هم داره

فقط نوبت گیریش حضوریه باید از دکتر دیگه نامه داشته باشی

2738
اقدام ب بارداری کردی موفق نشدی؟

عزیزم شما علائمت چی بوده؟من لکه بینی داشتم چند سال دکتر رفتم تشخیص ندادن با اینکه پاپ اسمیر هم میدادم تا بالاخره فهمیدن زخم دهانه رحم دارم دو بار فریز کردم خوب نشد رفتم یه دکتر دیگه دارو داد این ماه بهتر بودم لکه بینیم کمتر شده 

اقدام ب بارداری کردی موفق نشدی؟

آره یه ساله ولی از وقتی فربز کردم هنوز اقدام نداشتم دوماه لود قرص جلوگیری میخوردم

من تست پاپ اسمیر دادم اونجا عفونت مزمن باکتریایی داشتم

عزیزم شما علائمت چی بوده؟من لکه بینی داشتم چند سال دکتر رفتم تشخیص ندادن با اینکه پاپ اسمیر هم میداد ...

من خونریزی غیر عادی داشتم یه مدت حین نزدیکی هم یه دفه خونریزی شدم بعد اولین معاینه دکتر تشخیص داد دو بارم فریز کردم هنوز نمیدونم کامل خوب شدم یا نه باید باز برم معاینه

حتما یه دکتر تهران برو تو نت هم درباره ی زخم دهانه رحم سرچ کن سایت دکتر متین ذاکرین رو برو بخون، س ...

شرایطشو ندارم کاش میتونستم ولی از اینکه چیز خطرناکی باشه خیلی میترسم همینکه گف دفه دیگه کلپوسکپی میکنم انقد وحشت کردم 

شرایطشو ندارم کاش میتونستم ولی از اینکه چیز خطرناکی باشه خیلی میترسم همینکه گف دفه دیگه کلپوسکپی میک ...

ن نگران نباش

من دوبار کولپوسکپی شدم، زنده هم هستم

نهایتا خیلی اذیت بشی یه روز مث پریود خونریزی میکنی بعدشم سریع قطع میشه

ولی برای من سری دوم یه باند گذاشت گفت ۱۲ ساعت بعد بردار

ک یه قطره خون هم بیرون نیومد و مشکلی هم نداشتم

2706