2733
2739

قیصر عروسی

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تازگیا دل من  سامی بیگی

جانم باش ارون افشار

کی بهتر از توئه عارف

پری دریایی

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2731

جذاب فرزاد فرزین

خودم نزدیک سه ماه دنبال اهنگ بودم هیچی ب دلم نمیشست

تا اینکه ی روز اینو دان کردمو بدون اینکه حتی یبار گوش بدم شانسی توهروسیم گفتم اینوبذارید و باهاش رقصیدم

فوق العادس

عروسی کردم😄

تویی خانومم نمدونم مال کیه.من باش رقصیدم

تویی عروس خونم عزیز مهربونم میمونم عاشقت همیشه عاشقت میمونم.نمدونم ازکیه ولی خیلی قشنگه.اینو یادم نمیومد زدم فیلممو نگاکردما😁😁😁😁

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
مرسی عزیزم😁

قشنگنا منکه خوشم میاد البت خودم هیچی انتخاب نکردم اینارو دخترداییام یوهوگذاشن 

دخترداییم باتهدید گف میزارم پامیشی میرقصی دساتم میگیری بالا میرقصی😁😁

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...