2733
2734
عنوان

تجربه ی عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 30464 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من تهرانم بینی گوشتی دارم کسی میدونه کدوم دکتر بینی گوشتی خوب عمل میکنه؟هزینه ش چه قدر میشه م ...

دکتر نوری خ خوبه.فردا خواهرم عمل داره

ولی خب خ زیاد میگیره

۱۵ یا ۱۶ تومن

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
بابا ورمه میره اخر همون لبای چروک خودم میشه

نميشه لباي منو ديدي تو عكس همه ميگن ژل زدي ميگم نه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2731
دماغتون گوشتیه شما.؟

اره عزیزم.ولی من هنوز عمل نکردم قصدشو دارم ولی خب پولشو ندارم😂دماغم از نیمرخ خوبه.سر بالا و صافه.از رو به رو پهنه و پره هاش بزرگه انگار .

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
اره عزیزم.ولی من هنوز عمل نکردم قصدشو دارم ولی خب پولشو ندارم😂دماغم از نیمرخ خوبه.سر بالا و صافه.از ...

من از رو به رو خوشگله از کنار بالاش یکم پهنه..منم خیلی دوست دارم عمل کنم ولی میگن گوشتی خوب درنمیاد 

خدا جونم مرسی❤
2738
مرسی قربونت برم متاسفانه من اینستا ندارم ببخشید کجای تهرانه؟بینی گوشتی خوب عمل میکنه؟هزینه ش چه قدره ...

گلم هزینه شو برا من گفت 6 تومن.برا بقیه هم همون حدوداست.اسمشم اشتباه گفتم .مشاورش صالحی هستش خودش نوروزی هست.عباس نوروزی.نمیدونم کجای تهران عمل میکنه نزده تو پیجش.ولی میدونم تهران و کرجه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
 من از رو به رو خوشگله از کنار بالاش یکم پهنه..منم خیلی دوست دارم عمل کنم ولی میگن گوشتی خوب در ...

بستگی به دکترش و مراقبتای خودت داره.چرا خوب در نیاد بابا بالاخره که از اولش بهتر میشه.بعد تازه تو میری مشاوره میده بهت باهات صحبت میکنه بینیتو میبینه اگه قرار باشه بد بشه خودش میگه بهت.میخوای عکس یکی دوتا از عملاشو بذارم اینجا

پولش برام مهم نیست..ولی دلیل خاصی داره اینقدر زیاد میگیره؟خواهرتون دماغش گوشتیه؟

از خواهرم ۱۲ میگیره

اما کلا گوشتی باشه ۱۵ یا۱۶

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....