2737
2739
عنوان

روغن رازیانه

233 بازدید | 8 پست

کسی از روغن رازیانه واسه موهای زائد استفاده کرده؟؟

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من استفاده کردم وتاثیرفوق العاده داشت.اینقدی که ازاین دیدم ازلیزرندیدم😏🤩

از کجا خریدید دو نفر الان گفتن خوب نبوده؟؟

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
از کجا خریدید دو نفر الان گفتن خوب نبوده؟؟

من شهرستانم.ولی خودت میتونی درست کنی مطمعنتره.۱قاشق سرپرپودررازیانه روبایک لیوان روغن افتابگردون یاروغن کنجدقاطی کن بعدبزارش جای تاریک یه هفته بمونه ولی روزی دوسه بارخوب تکونش بده تاقاطی شه.بعدیه هفته صافش کن وبعدازهراپیلاسیون روزی دوباربزن تاوقتیکه نوک موهات میزنه بیرون ولی وقتای پریودی نزن چون نتیجه عکس میده.نتیجه گرفتی دعام کن واسه من که عالی بود🤩

من استفاده کردم و عالی بود. من لیزر هم کردم اما اصلا تأثیری نداشت. روغن رازیانه خیلی موهای زائد رو کم و نازک میکنه. البته من واسه موهای زائد چانه استفاده کردم. اول با اپیلیدی اصلاح میکنم و بعد روزی یک بار روغن رازیانه میزنم و یه کم ماساژ میدم. من از داروخونه گرفتم

خدا جونم سپردم به خودت. همیشه بهترین ها رو برام خواستی... خدایا مواظب نخودچی من باش... 😍😍😍
من استفاده کردم و عالی بود. من لیزر هم کردم اما اصلا تأثیری نداشت. روغن رازیانه خیلی موهای زائد رو ک ...

سلام خانمی من تازه یه هفته س شروع کردم به استفاده

شما بعد از چند ماه نتیجه گرفتین؟

خــــدا امیــد من است...
2738
من شهرستانم.ولی خودت میتونی درست کنی مطمعنتره.۱قاشق سرپرپودررازیانه روبایک لیوان روغن افتابگردون یار ...

سلام عزیزم ببخشید با هر روغنی میشع؟؟ مثلا روغن بادام؟؟

https://harfeto.timefriend.net/16878817494237